PDA

View Full Version : مشکل در right to left

leilast
دوشنبه 18 آبان 1388, 13:50 عصر
من وقتی توی فرمم texbox میذارم right to left رو نمیتونم true کنم.کدشم که مینویسم اجرا نمیشه.
قبلا هم همین مشکلو داشت ولی الان ویندوز عوض کردم و دوباره vb رو نصب کردم ولی بازم این مشکلو داره
البته توی یک سیستم دیگه امتحان کردم مشکلی نداشت ولی توی این یکی نمیدونم چرا اینطوریه؟؟

ramsess
دوشنبه 18 آبان 1388, 14:02 عصر
خوب با كد نويسي اين كار رو نكن بيا و از پنجره property اين كار رو بكن text رو انتخاب كن و خاصيت right to left اون رو true كن خاصيت aligment اون رو هم ياوسط چين كن يا راست به چپ

leilast
دوشنبه 18 آبان 1388, 14:05 عصر
خوب با كد نويسي اين كار رو نكن بيا و از پنجره property اين كار رو بكن text رو انتخاب كن و خاصيت right to left اون رو true كن خاصيت aligment اون رو هم ياوسط چين كن يا راست به چپ
این کار رو هم کردم ولی وقتی true رو انتخاب میکنم تغییر نمیکنه و همون false انتخاب میشه

far9090
دوشنبه 18 آبان 1388, 14:17 عصر
سلام . من تست کردم مشکلی نبود . بهتره یک sample قرار بدین بقیه هم تستش کنند , ببینیم مشکل از کده و ای جای دیگه .

ƒxmahdi
دوشنبه 18 آبان 1388, 17:56 عصر
اگر نمونه زیر را دانلود کردین و دیدین که هنوز مشکل داره بدونید که یا ocx مربوطه خرابه یا نرم افزار vb

a_mohammadi_m
شنبه 23 آبان 1388, 14:13 عصر
با سلام
شما در سيستمت يك چيزي كم داري ( VBAME.Dll ) از سيستمي كه Right to Left اش درست كار ميكنه كپي كن در سيستم خودت
محلش هم شاخه Sysytem32 محل نصب ويندورزه.

far9090
شنبه 23 آبان 1388, 14:54 عصر
کاری که دوستمون گفت رو انجام دادی ؟ sample هیچ ایرادی نداشت . به خوبی هم کار می کرد . مشکل از جای دیگس .

mostafa_bahar
شنبه 23 آبان 1388, 18:34 عصر
دوست من از داخل language ویندوز راست چین تیک نداره فعال کنش درست می شه