PDA

View Full Version : استفاده از بانك اطلاعاتي كتابخانه ملي

DlphIran
دوشنبه 18 آبان 1388, 17:57 عصر
سلام
من برنامه كتابداري نوشتم با sql server2000 .
كتابخانه ملي از نرم افزار كتابداري شركت پارس آذرخش استفاده ميكنه ،‌اين شركت اومده و نسخه اي از بانك اطلاعاتي كتابهاي ثبت شده در كتابخانه ملي رو روي سي دي قرار داده و به مشتريان ديگرش اين سي دي رو ميده تا لازم نباشه دوباره كتابها رو ثبت كنن بلكه با انتخاب يه سري كتاب و كليك روي دكمه iso اطلاعات رو به بانك اطلاعاتيشون منتقل مي كنن .
حالا من مي خوام از بانك اطلاعاتي اونا استفاده كنم ، كسي تا حالا اين كار رو انجام داده ؟

ali.akhbary
چهارشنبه 20 آبان 1388, 18:33 عصر
مهندس منم دنبالشم. اگه پيدا كردي ممنون ميشم من رو هم راهنمايي كني.

pegah58
شنبه 30 آبان 1388, 10:07 صبح
سلام
من یه نرم افزار کتابخانه بر اساس پارس آذرخش نوشتم و میخوام امکان ایزو گرفتن از اطلاعات را در آن قرار بدم ولی نمی دونم چطور ؟
می دونم که ایزو یه استاندارد جهانی است ولی نمی دونم ترکیب فیلدها در این استاندارد به چه نحو هست . خواهش می کنم اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید کمکم کنید
ممنون .
پگاه امینی راد
p_amini58@yahoo.com

pourang_us
شنبه 30 آبان 1388, 11:37 صبح
دوست عزیز
درود
مهم نیست که پایگاه داده توسط چه برنامه ای خونده میشه فقط مهم اینه که شما ساختار و رابطه بین بانک های اون رو بتونی پیدا کنی و درک کنی در اون صورت با نوشتن یک Query یا ترکیبی از Query ها اطلاعات رو از اون بانک واکشی کنی و در بانک خودت ثبت کنی شما در مرحله اول شناسایی کن که اطلاعات کتب به چه صورت توی اون ذخیره میشوند.

موفق باشی

saghari
جمعه 21 اسفند 1388, 01:22 صبح
با سلام
من هم شدیدا نیاز به یک کانورتور یا کد برای خواندن فایلهای iso یا مارک مربوط به کتابخانه ملی دارم.
اگه احیانا به نتیجه رسید حتما به من هم اطلاع بدید.
reza_saghari@yahoo.com
با تشکر