PDA

View Full Version : حرفه ای: نوشتن روی یک دیتا یس روی اینترنت به صورت آنلاین

sedghi_7020@yahoo.com
سه شنبه 19 آبان 1388, 15:49 عصر
سلام
دوستان عزیز می خوام ببینم میشه با سی شارپ برنامه ای بنویسم که بشه رویه یک
دیتا بیس رویه یه هاسته اینترنت اطلاعات نوشت و خوند؟

مثله اینکه ما دیتا بیسمون کنار فایل exe هست این دفعه رویه اینترنته و برای نوشتن و خوندن باید به اینترنت وصل بشیم و بتونیم از دیتا بیسمون اسفاده کنیم؟

mn_zandy63
سه شنبه 19 آبان 1388, 22:16 عصر
سلام دوست من، روش وصل شدن به یک پایگاه داده که در وب قرار داره با وصل شدن به یک پایگاه داده در شبکه داخلی، تفاوتی نداره. میتونی از اطلاعاتی که در این زمینه پیدا میکنی استفاده کنی.

اطلاعات بیشتر در مورد Connection String رو میتونی از اینجا بگیری:
http://www.connectionstring.com/

esmartiz_red
سه شنبه 19 آبان 1388, 23:30 عصر
دوست عزیز به صورت مستقیم می تونی به بانک وصل بشی اما باید sql server رو تنظیم کنی برای remote connection
راه هایی دیگه ای هم هست مثل استفاده از web service , remoting

sedghi_7020@yahoo.com
چهارشنبه 20 آبان 1388, 00:38 صبح
دوست عزیز به صورت مستقیم می تونی به بانک وصل بشی اما باید sql server رو تنظیم کنی برای remote connection
راه هایی دیگه ای هم هست مثل استفاده از web service , remoting

salam dooste aziz
avalantashakor az lotfetoon
dovom man projei mikham bardaram mikhastam hamin tanzimate remote ro sql ro bem yad bedi

mikham ye srevice mesle taghriban mail dorost konam
Ye Porsesho pasokh
Tarafi ke soal dare ba accounti ke masalan toye data baseam vasash tarif kardam logon mishe
Soalesho az ye Shakhse Tarif shode toye bank mifreste va on taraf ham miad namasho ke vasash ferestadan ro mikhone va motabeghan besh javab mide

pasoh toye bank add ,mishe bad on shakhsi ke soal porside miad javabesho mikhoone

mishe komakam konid?
mer3000000000

Sedghi2070@gmail.com

esmartiz_red
پنج شنبه 21 آبان 1388, 02:49 صبح
خوب دوست عزیز من که کمک می کنم اما برای این نوع اتصال باید از اتصال از طریق ip استفاده کنی
که این روش هم تو همین انجمن زیاد بحث شده اگر تو پیاده سازی مشگل پیدا کردی من در خدمتم اینم id یاهو من
jiro_jor