PDA

View Full Version : نمونه پروژه

saeeedft
پنج شنبه 21 آبان 1388, 22:55 عصر
با سلام، دوستان از پستم ناراحت نشن، اما من یکسری نمونه پروژه که بشه از اونا الگو برداری کرد میخوام، تو قسمت برنامه ها نکته های کوچکی هست که خیلیاشون خوبند، اما من یه چیز جامع میخوام که بشه ازش الگو برداری کرد، ممنون میشم لینکی، برام بذارید

saeeedft
جمعه 22 آبان 1388, 23:33 عصر
دوستان عنی کسی سراغ نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی قربانی
شنبه 23 آبان 1388, 00:10 صبح
سلام
جناب saeeed اول اینکه بفرمائید نمونه های مورد نظرتون رو برای پروژه یا تمرین درسی لازم دارید ؟
دوم نمونه جامع در چه زمینه ای ؟

saeeedft
شنبه 23 آبان 1388, 01:25 صبح
با تشکر از دوست عزیز جناب اقای قربانی، اقا نه، برای یادگیری میخوام، راستش من زبون های دیگه کار میکنم، میخوام اکسس رو هم یاد بگیرم، تا حدود زیادی هم بلد هستم، اما یه نمونه پروژه که توش استانداردهای لازم در برنامه هایی که با اکسس نوشته میشوند ،رو رعایت کرده باشه و از ماژول های کاربردی توش استفاده شده باشه رو میخوام،ممنون از توجهتون

مهدی قربانی
شنبه 23 آبان 1388, 13:58 عصر
سلام
بازم نفرموديد در چه زمينه يا زمينه هايي به نمونه نياز داريد ، هر چند كه با فرمايش شما در خصوص يافت نشدن نمونه هاي استاندارد موافق نيستم چون اينجا بر اساس نظرات كاربران عزيز ( نه اظهار نظر بنده ) جزو بهترين منابع فارسي زبانه و انصافاً خيلي از نمونه هاي اين انجمن از نظر كيفي در رده مطلوبي قرار دارن .

saeeedft
شنبه 23 آبان 1388, 23:36 عصر
با تشکر مجدد از دوست عزیز اقای قربانی

اينجا بر اساس نظرات كاربران عزيز ( نه اظهار نظر بنده ) جزو بهترين منابع فارسي زبانه و انصافاً خيلي از نمونه هاي اين انجمن از نظر كيفي در رده مطلوبي قرار دارن .بر منکرش لعنت، انصافاهم بهترینه

بازم نفرموديد در چه زمينه يا زمينه هايي به نمونه نياز داريداقا من تعدادی پروژه با بانک اکسس میخوام(اگر منظورتون از زمینه موضوع است، موضوعش فرقی نمی کنه، ) که توش از ماژول های کاربردی استفاده شده باشه مثل چند تا از نمونه هایی که توی مثال ها هست(مثل تاریخ شمسی و.) حالا من میخوام یه پروزه تا حد امکانخوب باشه، برا الگو رداری، مثالا از لحاظ گرافیکی قشنگ باشه و یا مثلا فرم لاگین داشته باشه که این فرم توسط خود برنامه نویس ایجاد شده باشه و.....
بام ممنون ازتون جناب قربانی، از توجهتون به این پست، شاد باشید

saeeedft
یک شنبه 24 آبان 1388, 21:28 عصر
اقای قربانی ما همچنان منتظریم