PDA

View Full Version : Voice Chat

marandi
چهارشنبه 17 فروردین 1384, 17:50 عصر
سلام
من یه چند مدتی در مورد نحوه انتفال صوت از شبکه کار کردم و تا به حال تونستم صدا رو ضبط کنم و در شبکه منتشر کنم اما این روند به صورت Offline انجام میشه یعنی باید صوت کامل ضبط بشه بعد بر روی شبکه بخشش کنیم یعنی به صورت متوسط 10 ثانیه Delay (بر مبنای صحبت کاربران ممکنه 1 ثانیه یا 1 دقیقه باشه) برای انتقال از سوی هر کاربر؟
(البته این روند به درد صندوق های صوتی میخوره و کاربردی برای Voice Chat نداره!!!)

از دوستان عزیز
لطفا اگر اطلاعاتی در مورد نحوه دریافت صوت از Sound به صورت مستقیم برای مثال هر یک ثانیه دارید در ادامه ذکر نمایید.

با تشکر
مرندی

sh
چهارشنبه 17 فروردین 1384, 21:57 عصر
برای این کار کنترل هست VoiceChat.ocx و VideoChat.ocx

ولی اگر خودتان بخواهید بنویسید باید از DirectX و بصورت استریم داده های صوتی و تصویری را خوانده و در بافر قرار بدید و بعد از ارسال آنها را از بافر گرفته و پخش نمائید و در عین حال ترتیب و نحوه ارسال بسته ها در شبکه را نیز کنترل نمائید

marandi
پنج شنبه 18 فروردین 1384, 09:53 صبح
برای این کار کنترل هست VoiceChat.ocx و VideoChat.ocx

ولی اگر خودتان بخواهید بنویسید باید از DirectX و بصورت استریم داده های صوتی و تصویری را خوانده و در بافر قرار بدید و بعد از ارسال آنها را از بافر گرفته و پخش نمائید و در عین حال ترتیب و نحوه ارسال بسته ها در شبکه را نیز کنترل نمائید

سلام
لطف کنید آدرس مستقیم دانلود فایل های بالا را ذکر کنید. لطفا اگر مقدور هست منابعی را در خصوص موضوع دوم معرفی نمایید.

با تشکر
مرندی

titbasoft
پنج شنبه 18 فروردین 1384, 11:27 صبح
سلام
لطف کنید آدرس مستقیم دانلود فایل های بالا را ذکر کنید. لطفا اگر مقدور هست منابعی را در خصوص موضوع دوم معرفی نمایید.
نام اونهارو توی google جستجو کنید یک سایت بیشتر نیست

اولامرسی جالب بود ثانیا پولیه ثالثا managed code اش رو سراغ ندارین؟ چون روی سرور اینترنت که نمیشه رجیسترش کرد. :تشویق: