PDA

View Full Version : resize کردن تصاویر

yaas135
پنج شنبه 18 فروردین 1384, 16:25 عصر
سلام
من میخوام با با استفاده از دلفی یه از یک تصویر چند تا اندازه مختلف بسازم، بدون افت کیفیت . البته
میشه کمک کنید و بفرمایید چطور میشه توی دلفی تصاویر رو resize کرد؟

ممنونم از لطفتون
یا علی :flower:

عنوان رو صحیح انتخاب کنید و از کلمات فوری و .. استفاده نکنید
ربیعی

hr110
پنج شنبه 18 فروردین 1384, 20:38 عصر
من از وجود کامپوننتها و ابزارهای و الگوریتهای مختلف اطلاع ندارم و در این مورد هم لینکی برایتان نمی گذارم. شما به سادگی میتوانید با استفاده از متد TCanvas.CopyRect تصاویرتان را به هر شکل و اندازه که خواسته باشید تغییر سایز دهید.

yaas135
یک شنبه 21 فروردین 1384, 15:33 عصر
سلام
اولا، من گمان می کردم تاپیکهایی که افراد ارسال می کنن و هم چینین ویرایش اونها جزو حریم شخصی افراد به حساب می یاد و کسی نمیتونه و نباید دست ببره توش!!!
شما بهتره تذکر بدین، مخاطیبنتون خودشون اقدام به ویرایش متون بکنن نه این که وارد حریم شخصی افراد بشین!!!

تعریف شما از حریم شخصی مورد قبول قانون سایت و مطابق آن بنده نمی باشد.
قبل از هر پستی حتما مندجات آنرا با قوانین سایت تطبیق دهید.
در غیر اینصورت ما مدیران فقط به وظیفه خودمان عمل می کنیم.

با احترام

دلفی کلینیک
دوم این که یه کم جواب رو بیشتر شرح بدین
لطفا

yaas135
سه شنبه 23 فروردین 1384, 11:26 صبح
سلام
اینا خلاف قواعد مرسومه، وقتی من تو سایت شما ای دی ریجیستر می کنیم به این معناست که باید پاسخگوی مطالبی باشم که با نام من در این جا منتشر میشه، نمونه اش همین تذکری است که حضرت عالی به من دادین چون نویسنده این مطلب و صاحب این آی دی من بودم.
2- این که هنوز هم تو ده ما ID شماره و شناسه انحصاری(شخصی)، تعریف میشه.
3- و ممنون از اینکه غرور خودتون رو حفظ کردین و دو باره تو متن نوشته شده توسط من جوابیه رو تایپ کردید!!!

4- هم این که ممنون از لطف شما، بنده با استفاده از کامپوننت imageen تونستم مشکلم رو حل کنم، لطف کردید و پیگیری کردین

یا علی

Delphi-Clinic
سه شنبه 23 فروردین 1384, 12:04 عصر
اینا خلاف قواعد مرسومه، وقتی من تو سایت شما ای دی ریجیستر می کنیم به این معناست که باید پاسخگوی مطالبی باشم که با نام من در این جا منتشر میشه، نمونه اش همین تذکری است که حضرت عالی به من دادین چون نویسنده این مطلب و صاحب این آی دی من بودم.

موافقم.
کاش بقیه هم مثل شما بودن و حرمت آی دی خودشون رو محترم می شمردن.

این که هنوز هم تو ده ما ID شماره و شناسه انحصاری(شخصی)، تعریف میشه.

به نظرم هم ولایتی هستیم.

و ممنون از اینکه غرور خودتون رو حفظ کردین و دو باره تو متن نوشته شده توسط من جوابیه رو تایپ کردید!!!

حفظ غرور نیست انجام وظیفه است.

روز خوش

Delphi Skyline
سه شنبه 23 فروردین 1384, 16:01 عصر
اینو من نوشتم . برنامه جالبیه . تصویر را بزرگ می کنه اما نه بزرگ اونجوری (یعنی فقط اونو منفجر می کنه)
کیفیت هم اصلا دست نمی خوره.......................................... ................................................