PDA

View Full Version : سوال: نرم افزار حسابداری ساده

Nima NT
یک شنبه 24 آبان 1388, 21:46 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید.
بنده در حال حاضر مشغول نوشتن یک برنامه حسابداری ساده هستم ( به عنوان پروژه و نه برای یک کار تجاری ) ؛ تقریبا" تمامی مواردی که در یک برنامه حسابداری باید باشه هست به جز مساله سال مالی.
سوال بنده این هست که اگر سال مالی رو در نرم افزار حسابداری خودم قرار ندم ؛ اسم برنامه رو باید حتما" نسخه ساده یا فروشگاهی بزنم یا اینکه نه فرقی نمیکنه و یک نرم افزار حسابداری محسوب میشه.
البته امیدوارم جای مناسبی سوالم رو مطرح کرده باشم ، اگر غیر از این هست عذر خواهی میکنم.

Dr.Bronx
دوشنبه 25 آبان 1388, 01:12 صبح
والا دقیقا نمی شه بین این دو تفکیک قائل شد و گفت که اگر همچین امکانی رو داشته پس نرم افزار جامع حسابداری محسوب میشه . خیر ، موضوع اصلی مربوط به عملیات حسابداری هست و کار که برنامه شما انجام میده . به طور مثال عکس زیر مربوط به یک نرم افزار حسابداری جامع هست که اون امکانی رو هم که شما میگید داره ...

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=39866&stc=1&d=1256424781

خوب این فقط منوی گزارشات این برنامه بود . آیا برنامه شما تا حدی هم این گزارشات رو داره ؟

ببینید بزارید یک جور دیگه مسئله رو بیان کنم.

من یک حسابدار هستم.

من هیچ اطلاعی از نرم افزار شما ندارم .

شما میاید به من می گید من یک نرم افزار دارم و به من نشون می دید.

-آیا در نگاه اول به عنوان یک حسابدار من می گم : برنامه حسابداریه ؟

اگر اینطور هست که بله شما می تونید اسم نرم افزار خودتون رو بزارید نرم افزار حسابداری .
البته این فقط بخشی از مسئله هست .

موفق و موید باشید./