PDA

View Full Version : مشکل با ASP.NET Configuration

AliRezaPro
دوشنبه 25 آبان 1388, 08:28 صبح
سلام
وقتی از منوی Projects من ASP>NET Configuration را انتخاب مبکنم بعد از 1 دقیق این پیغام برام میاد

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

The following message may help in diagnosing the problem: Unable to connect to SQL Server database.

کسی میدونه واسعه چیه؟
البته بگم من با aspnet_regsql تیبل ایجاد میکنم و اتیچ میکنم ولی بازم همین مشکل رو دارم
واسعه چیه؟

m_kalantar.cs
دوشنبه 25 آبان 1388, 08:50 صبح
دوست عزیز در Web config تنظیمات مربوطه را انجام داده اید ؟
باید یک connection string برای آن بانک اطلاعاتی که ایجاد کرده اید درست کنید و membership provider را هم باید در حالت customer member ship تغییر دهید.

AliRezaPro
دوشنبه 25 آبان 1388, 10:22 صبح
نه انجام ندادم
اگه میشه دقیق تر توضیح بده
connection string رو باید در Web.Config ایجاد کنم؟به چه صورت؟

AliRezaPro
سه شنبه 26 آبان 1388, 08:42 صبح
کسی نبود؟نمیدونم مشکل از کجاست

Mostafa_Dindar
سه شنبه 26 آبان 1388, 13:34 عصر
سلام
وقتی از منوی Projects من ASP>NET Configuration را انتخاب مبکنم بعد از 1 دقیق این پیغام برام میاد

کسی میدونه واسعه چیه؟
البته بگم من با aspnet_regsql تیبل ایجاد میکنم و اتیچ میکنم ولی بازم همین مشکل رو دارم
واسعه چیه؟

بانكت Sql Express هستش يا 2005 ؟

saeed410
سه شنبه 26 آبان 1388, 23:50 عصر
کسی نبود؟نمیدونم مشکل از کجاست
عزیزم میگه بهتره SQL Express نصب کنی و در کنارش SQL Management Studio و جدولاتو با این بسازی