PDA

View Full Version : سوال: خروج از چند تابع فرعی و اتمام برنامه .............

firefox2009
دوشنبه 25 آبان 1388, 10:30 صبح
با سلام به دوستان .

من یه برنامه نوشتم که تعدادی تابع فرعی که همه از نوع Void هستند را شامل می شود .
زمانی که در یکی از توابع به جائی رسید که به Reject برخورد کرد پیغام مورد نظر را چاپ می کند .

من به این مشکل برخوردم زمانی که Reject می کند و پیغام را چاپ می کند و بعد از ان برای ادامه اگر مقدار داخل Textbox را پاک کنم و مقدار جدید وارد کنم کاری به مقدار جدید ندارد با همان مقدار قبلی کار می کند .

در ++C برای خروج از توابع Reject شده از exit(0 استفاده می کنیم در C#‎ از چه دستوری استفاده می کنیم ؟

با تشکر Firefox

AliRezaPro
دوشنبه 25 آبان 1388, 11:00 صبح
با retrun احتمالا

اَرژنگ
دوشنبه 25 آبان 1388, 13:40 عصر
با سلام به دوستان .

من یه برنامه نوشتم که تعدادی تابع فرعی که همه از نوع Void هستند را شامل می شود .
زمانی که در یکی از توابع به جائی رسید که به Reject برخورد کرد پیغام مورد نظر را چاپ می کند .

من به این مشکل برخوردم زمانی که Reject می کند و پیغام را چاپ می کند و بعد از ان برای ادامه اگر مقدار داخل Textbox را پاک کنم و مقدار جدید وارد کنم کاری به مقدار جدید ندارد با همان مقدار قبلی کار می کند .

در ++C برای خروج از توابع Reject شده از exit(0 استفاده می کنیم در C#‎‎ از چه دستوری استفاده می کنیم ؟

با تشکر Firefox

این مدل برنامه نویسی که استفاده میکنید معمول نیست، نه در دلفی و نه در سی‌شارپ به این روش برخورد کردم.
این راه را از کجا گرفتید؟ با یکمی توضیحات از جانب شما شاید بتونیم راه راحتر پیشنهاد کنیم.