PDA

View Full Version : ذخیره تغییرات یک فرم از طریق فرم دیگر

look20
دوشنبه 25 آبان 1388, 10:40 صبح
با سلام
می خوام توی فرمperson1 وقتی روی دکمه خروج کلیک میکنم فرم Msg باز بشه :
وقتی روی دکمه yes اون کلیک کردم تغییرات فرم person1 رو ذخیره کنه و هر دو فرمperson1 و Msg بسته بشه
و اگه روی دکمهNo کلیک کردم بدون اینکه تغییرات فرم person1 رو ذخیره بشه هر دو فرمperson1 و Msg بسته بشه
و اگه روی دکمهCancel کلیک کردم فقط فرم Msg بسته بشه

look20
دوشنبه 25 آبان 1388, 19:37 عصر
سلام دوباره ببخشید کسی نیست جواب بده؟!!!
:ناراحت: :افسرده: :گریه:

مهدی قربانی
سه شنبه 26 آبان 1388, 22:02 عصر
سلام
فرم شما باند هست بنباراین به محض ترک رکورد مقادیر در جدول ذخیره میشه ، دلیل اینکه می خواید از دکمه و عملیات Save استفاده کنید چیه ؟

look20
چهارشنبه 27 آبان 1388, 17:43 عصر
آقای قربانی عزیز فرم بصورت باند نیست این کارهایی که نوشتم رو بکنید:
اول روی دکمه جدید در فرم person1 کلیک کنید حالا در فیلد شماره کارت عدد 850127 نوشته می شه
اگه روی دکمه قبلی کلیک کنید پیغام (تغییرات باید ذخیره و یا به حالت اول برگردانده شود) خواهد داد
اگه بر روی دکمه خروج هم کلیک کنید حتی اگر دکمه خیر را بزنید پس از پیغام (تغییرات باید ذخیره و یا به حالت اول برگردانده شود) فرم بسته می شه و اطلاعات ذخیره نمیشه امتحان کنید
پس تا زمانی که روی دکمه ذخیره که عکس فلاپی داره و یا اینکه هنگام خروج بر روی بله کلیک نکنید فرم ذخیره نمیشه

دلیل اینکه می خوام بعد از اینکه بر روی دکمه خروج کلیک کردم فرم 1 باز بشه اینکه می خوام پیغامی بسازم که پس زمینه داشته باشه دکمه هاش رو بشه دلخواه ساخت و هزار مزیت دیگر که میشه روی فرم ایجاد کرد ولی توی پیغام نمیشه هیچ کدوم از این کارهایی که گفتم رو اجرا کرد
ممنون که همیشه زحمت می کشید پاسخ می دید
راستی این فایلی که الان ضمیمه کردم رو نگاه کنید

look20
شنبه 30 آبان 1388, 15:08 عصر
با سلام خدمت دوستان کسی نیست به من کمک کنه ؟
:گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه:

karmand
یک شنبه 01 آذر 1388, 10:36 صبح
شما اصلا در برنامه ات از دستورات sql استفاده نكرده ايد
شما ميتوانيد با دستورات sql در جداولي كه اصلا به فرمت باند نيست كار كنيد
[docmd.runsql strsql
كه strsql متغيري از نوع استرينگ و دستور اس كيو ال داخلش است
قطعه اي از برنامهاي را ميگذارم انشااله متوجه ميشويد

Dim myloop As Integer
Dim tedad As Integer
Dim rs As Recordset
Dim stDocName As String
Dim strsql As String
strsql = "UPDATE tbl_khas INNER JOIN tbl_m_asli ON tbl_khas.bar10 = tbl_m_asli.barcode SET tbl_m_asli.kind_pacat = [tbl_khas]![kind_pacat];"
DoCmd.RunSQL strsql
stDocName = "rpt_tajzeyeh"
strsql = "SELECT tbl_m_asli.nam_mov as mov FROM tbl_m_asli"
strsql = strsql & " WHERE (((tbl_m_asli.shift_) ='" & Me.txt_shift & "') And ((tbl_m_asli.date_tajziyeh) =" & Me.txt_date_roz & ") And ((tbl_m_asli.username)='" & Me.txt_username & "'))"
strsql = strsql & " GROUP BY tbl_m_asli.nam_mov;"
Set rs = CurrentDb.OpenRecordset(strsql, dbOpenDynaset)
'Set rs = CurrentDb.OpenRecordset("select distinct nam_mov as mov from tbl_m_asli where date_tajziyeh=" & Forms!frm_tajzeyeh!txt_date_roz & " and shift='" & Forms!frm_tajzeyeh!txt_shift & "'", dbOpenDynaset)
tedad = rs.RecordCount
DoCmd.GoToRecord , , acFirst
For myloop = 1 To tedad
Me.mynammov = rs.Fields("mov")
DoCmd.OpenReport stDocName, acViewNormal

rs.MoveNext
Next

look20
یک شنبه 01 آذر 1388, 10:45 صبح
با سلام دوست عزیز یه چیزیایی متوجه شدم ولی چون با اس کیو کار نکردم استفاده از اون برام سخته
میشه توی فرم خودم فقط برای مثال روی فرم 1 روی دکمه yes انجام بدید ببینم چطور کار می کنه ممنون:لبخندساده::متفکر:

karmand
یک شنبه 01 آذر 1388, 12:01 عصر
ببين كار روي برنامه ديگري سخت است
نمونهاي براي يكي از دوستان گذاشتم ببين
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=191369