PDA

View Full Version : جدول زمان بندی بر اساس روزهای هفته

nilofar9925
دوشنبه 25 آبان 1388, 12:50 عصر
با سلام خدمت دوستان گرامی

من میخام توی صفحات وبم یک جدول بزارم واطلاعات بانک اطلاعاتیم رو بر اساس روزهای هفته وساعت های هر روز نمایش بدم میشه یه راهنماییم بکنین خیلی مهمه
راستی من فکر میکنم که نمیشه از گرید ویو استفاده کنم :متفکر:ایا فکرم درسته ؟

nilofar9925
دوشنبه 25 آبان 1388, 22:47 عصر
ممنون از راهنماییت ولی ببین من میخام یه سایت طراحی کنم که جدول مخصوص به هر کلاس رو به صورت هفتگی نشون بده من 5 تا کلاس دارم اصلا هیچی به ذهن خودم نمیرسه اگه میشه بیشتر توضیح بده

iman_ad
دوشنبه 25 آبان 1388, 23:38 عصر
از دستور pivot در sql استفاده کن

nilofar9925
سه شنبه 26 آبان 1388, 10:29 صبح
این دستوری که میگید چی هست من نمیدونم راهنماییم کنین

Mostafa_Dindar
سه شنبه 26 آبان 1388, 12:17 عصر
راهنماییم کنین
توصيه ميكنم تازه كارها يك كتاب هرچند مقدماتي رو مطالعه كنند (همش 1 هفته طول ميكشه ولي شما رو چندين ماه جلو ميندازه. بعضي از دوستان سوالاتي ميپرسند كه نشاندهنده اينه كه روش اشتباهي رو دنبال كردند و اين باعث ميشه مشكلات زيادي براشون پيش بياد و وقتي دوستان كمك ميكنن يك مشكلشون رو حل ميكنند دقيقه بعد يك سوال ديگه دارند و ...). با اين كار شما با قابلتهاي ASP.NET آشنا ميشين و اين رو درك ميكنين چطور از اين قابليتها استفاده كنين . بعد از اون نمونه كارهاي دوستاني كه لطف كردن و Share كردند نگاه كنيد و ببينيد چطور اون قابليتها با هم باعث ايجاد يك Solution شده و براي نيازهاي جديد از راهنمايي دوستان در اين سايت كمك بگيريد و يا مشكلاتي رو كه در نوشتن كد با اون مواجه شدين رو با ديگران در ميان بگذاريد.

موفق باشيد

nilofar9925
سه شنبه 26 آبان 1388, 18:26 عصر
ببین عزیزم من با asp کار کردم با اکثر کنترل هاشم اشنا هستم(قبلا یه سایت هم نوشتم)کتابم خوندم ولی یه جاهایی هیچی به ذهن ادم نمیرسه دیگران باید به ادم کمک کنن هنوز اینجا کسی جواب کامل به من نداده
ولی خودم تقریبا به جواب رسیدم بازم ممنون از راهنماییتون

Mostafa_Dindar
سه شنبه 26 آبان 1388, 19:00 عصر
ببین عزیزم من با asp کار کردم با اکثر کنترل هاشم اشنا هستم(قبلا یه سایت هم نوشتم)کتابم خوندم ولی یه جاهایی هیچی به ذهن ادم نمیرسه دیگران باید به ادم کمک کنن هنوز اینجا کسی جواب کامل به من نداده
ولی خودم تقریبا به جواب رسیدم بازم ممنون از راهنماییتون

لطفا از من نرنجين . اون حرفها رو به صورت General گفتم . بعضي از دوستان براي كارهاشون از روشهاي عجيب و غريبي استفاده ميكنند كه مشكلات زيادي براشون پيش مياد و وقتي هم سوال ميكنند بايد 4-5 تا پست ارسال بشه تا دوستان ديگه بفهمند مشكل ايشون چي هست و چيكار ميخواد بكنه . و چون روش كارشون اشتباه هست وقتي يك مشكل رو حل كردند دوباره به يك مشكل ديگه برميخورند . حالا اگه شما هم بيشتر شرح بدي من يا ديگر دوستان حتما كمك ميكنند .
پاينده باشيد

iman_ad
سه شنبه 26 آبان 1388, 20:48 عصر
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ms177410.aspx
مطالعه بفرمایید