PDA

View Full Version : نرم افزاری برای نمایشگاه ماشین

behnam-bwg
دوشنبه 25 آبان 1388, 16:53 عصر
باساام خدمت همه دوستان برنامه نویس این انجمن

هدف من از ایجاد این تاپیک ساختن یک نرم افزار برای نمایشگاه ماشینه.
من برای ساختن این پروژه از نرم افزار VB و پایگاه داده ms access استفاده میکنم.
من برای اینکه بخوام این پروژه رو کامل کنم به یک سرسی راهنمایی و کمک شما دوستان عزیز نیازمندم.

کمکی که من در این مورد از شما دارم این است:

1.موارد لازمی که در الگوریتم این پروژه میتوان بکار برد را راهنمایی کنید.

2.طریقه بدست آوردن سود و زیان هایی که در کسب کار به وقوع پیش میاید را در ساختن فرمش کمک کنید.

به محض اینکه پروژه ام به اتمام رسید سورسش رابه همراه عملیاتی که در پایگاه داده آن انجام داده ام را حتما در این تاپیک قرار میدم.

behnam-bwg
سه شنبه 26 آبان 1388, 13:42 عصر
البته راجع به این پروژه باید بگم که بیشتر کارهایی در زمینه الگوریتم آن و پایگاه داده آن باید در نظر گرفته بشه رو انجام دادم من برای اینکه پروژه ام رو کامل به اتمام برسونم نظرات شما دوستان گرامی را در رابطه با این پروژه نیاز دارم.

برای اینکه در الگوریتم آن کمی گمراه نشوید من به طور مثال چند نمونه روشی که در کارم استفاده کرده ام را به شما نشان میدهم:

به طور مثال ساختن فرم فروش اتومبیل به همراه مشخصات اتو مبیل و سند آن فرم اتومبیل های موجود در نمایشگاه و فرم مدیر.

که من در قسمت فرم مدیریت کارم ناقص است که همان طور در نظر قبلیم در زمینه سود و زیان عرض کرده بودم وجود داد.

منتظر پاسخ های شما هستم.

powerboy2988
سه شنبه 26 آبان 1388, 14:04 عصر
ببین جناب... برای اینکه بتونی یک سیستم رو بطور کامل و همونطوری که الان هست پیاده سازی کنی ... باید گام به گام پیش بری تا پيدا اگر خواستی سیستم رو توسيه بدی به مشکل برنخوری...

گام اول: شما تو این گام با مشتری جلساتی برگذار می کنی تا بتونی اطلايات و مشکلات سیستم فيلی رو به طور کامل شناسایی کنی

گام دوم: تو این گام شما از اطلاياتی که به درست آوردی شروي به کشیدن business use case می کنی تا دیاگرامی از business به وجود بیاری...

گام سوم: شما تو این شروي به کشیدن system use case می کنی که به business به دید نرم افزار نگاه می کنی و طراحی می کنی

گام چهارم ‌: شما بيد از مراحل قبل شروي به کشیدن class diagram می کنی که با توجه به گام اول موجودیت هات به وجود میاد...

گام پنجم : شما data model می کنی موجودیت هاتو

گام ششم: میشه پیاده سازی سیستمت

(کیبوردم یک کلمه رو تایپ نکرد به جاش ی رو چاپ کرد!!!(فهمیدی چه کلمه ای رو می گم؟(مثل اطلایات)))

behnam-bwg
چهارشنبه 27 آبان 1388, 12:22 عصر
دوست عزیزی که به من این توصیه ها را کردی متشکرم.

ولی من این در خواستم را در این تاپیک برای بالا بردن سرعت کارم مطرح کردم تا از تجربیاتی که شما در این زمینه دارید کمک بگیرم.
این پروژه من یک پروژه دانشگاهیه حا زیاد هم کامل نبود به نظرم عیبی نداره فقط میخواستم در این زمینه راه کار هایی که در پیاده سازی آن بلد هستید را یاد بگیرم تا سرعت کارم و تجربه ام رو سریع تر کنم.

توصیه های شما را من کاملا قبول دارم و این کار هارو هم انجام میدهم منتها در زمانی که خودم بخواهم برای کسی یا جایی پروژه سفارشی بسازم.:لبخندساده:

powerboy2988
چهارشنبه 27 آبان 1388, 12:46 عصر
من این حرف هایی که گفتم واسه این جای خاصی نبود...

یک استاندارد هستش... حالا این استاندارد تو دانشگاه یا تو کار انجام بدین فرقی نداره....

مهم اینکه یک کار رو به صورت تيریف شده و از رو استاندارد انجام بدین.