PDA

View Full Version : سوال : چطور سایز یک پروسه در حافظه را بدست آوریم ؟؟

Anon
جمعه 19 فروردین 1384, 06:28 صبح
من میخوام قسمتهایی از یک پروسه رو در حافظه ، مونیتور کنم . که برای اینکار باید بدونم اون پروسه چه حجمی در حافظه داره. البته بدون استفاده از header فایل در حافظه. در ظمن از module پروسه هم نمیتونم استفاده کنم ، چون مسلما با حجم پروسه در حافظه تفاوت داره .
آیا راهی برای انجام اینکار میدونید .؟؟

Inprise
شنبه 20 فروردین 1384, 02:33 صبح
ReadProcessMemory

Anon
دوشنبه 22 فروردین 1384, 08:37 صبح
مشکل دقیقا همین است که من نمیدونم موقع استفاده از این تابع ، چند بایت از حافظه رو باید بخونم. مثلا وقتی که فایل اجرایی فشرده باشه ، مسلما حجم فایل ، با حجم پروسه تفاوت داره.

Inprise
دوشنبه 22 فروردین 1384, 14:44 عصر
بعد از فراخوانی فایل و شروع به کار پروسه تابع فوق در صورت وجود مجوز لازم به فضای آدرسی پروسه دسترسی داره ؛ پرسیدی میخواهی بخشی از پروسه رو در حافظه بررسی کنی ، جوابش استفاده از این تابعه . این مسئله دیگه ربطی به فایل و فشرده سازی و غیرهم نداره .

Anon
دوشنبه 22 فروردین 1384, 19:58 عصر
با تشکر از اینکه برای جواب دادن وقت گزاشتید

ولی سوال من دقیقا ، عنوان همین تاپیک است //چطور سایز یک پروسه در حافظه را بدست آوریم ؟؟//
من خوندن حافظه رو بلدم .. اما نمیدونم چه مقدار از حافظه مربوط به اون پروسه است . یعنی میخوام محدوه فایل در حافظه رو بدونم (ابتدا تا انتهای فایل)

Hamid_PaK
جمعه 13 بهمن 1385, 10:56 صبح
چطور برنامه ای که با CreateProcess ران کردیم رو تا رسیدن به یک آدرس خاص مدیریت کنیم و در آدرس معین حافظه رو بخوانیم ؟؟؟

با تشکر ، یا حق ...

Developer Programmer
جمعه 13 بهمن 1385, 16:01 عصر
چطور برنامه ای که با CreateProcess ران کردیم رو تا رسیدن به یک آدرس خاص مدیریت کنیم و در آدرس معین حافظه رو بخوانیم

برو به قسمت "امنیت نرم افزار" و تاپیک " سورسهایی واسه جلوگیری از کرک" رو بازکن و سورس "اسنیفر" رو با دقت تمام مطالعه کن.