PDA

View Full Version : نامگذاري دلخواه و اجراري make a table از طريق كدنويسي

ali190
سه شنبه 26 آبان 1388, 20:27 عصر
با سلام خدمت اساتيد
من چطور ميتونم از طريق كدنويسي يك كوئري make a table رو با نام دلخواه در ديتابيس فعلي و شروط دلخواه اجراء كنم(آيا در زمينه اجراي شروط دلخواه مينونم بعد از طراحي كوئري اونو در نماي SQL ببرم و كدهاشو كپي كنم؟)

karmand
چهارشنبه 27 آبان 1388, 08:41 صبح
اگر در محيط برنامه نويسي هستيد براي فرستادن متغير به دستورات sql بايد نام متغير را با دستورات بوسيله & جمع كنيد قسمت قبل از متغير را با " ببنديد سپس & متغير و بعد دوباره & " ادامه دستور

WHERE (((tbl_m_asli.shift_) ='" & Me.txt_shift & "') And
اگر متغير شما string باشد مانند بالا بايد تك كتيشن هم استفاده كنيد اگر number باشد لازم نيست

اگر در محيط ساخت كواري باشيد در قسمت شرط ان criteria به 2 صورت ميتوانيد متغير بفرستيد
1_ [لطفا نام فايل را وارد نماييد]
2_در قسمت criteriaراست كليك كنيد build را انتخاب مسير form و تكستي كه مقدار متغير در ان است

ali190
چهارشنبه 27 آبان 1388, 09:42 صبح
دوست عزیز از پاسخی که به من دادید ممنونم ولی راستش من کاملاً منظورتون رو متوجه نشدم.میشه این توضیح رو در قالب یک مثال ارائه کنید(فایل پیوستی) یه نمونه که من از طریق اون تکست باکس فرم بتونم یک کوئری make tyable رو توی همون دیتابیس ایجاد و نامگذاری کنم.همین مشکل رو appenqury هم دارم.میشه یکم ببطور واضح واسم بگید که کار اصلی appendquery چیه؟
ممنونم.