PDA

View Full Version : تغییر شکل button

noroozifar
چهارشنبه 27 آبان 1388, 08:57 صبح
سلام

شکل یک button (کلید) را چه جوری میشه تغییر داد بک شکا یک icon مثل my computer یا هر شکل دلخواه در بیاد و از حالت مربع خارج بشه

یا به طور کلی می خواهم کلیدهایم شکلهای مختلف داشته باشند و ساده به صورت مربع نباشد بیشتر به شکل آیکن های مختلف

Reza1607
چهارشنبه 27 آبان 1388, 09:26 صبح
خودت رو اذیت نکن می تونی از WPF که میشه هم با زبان VB و C#‎ توش کد نویسی کرد استفاده کنی اگه تو همین سایت یه جستجو کنی می تونی نمونه کامل یک فرم با تمام کنترل ها رو توش پیدا کنی
اگه یک سر هم به بخش فایل ها بزنی و مجله شماره 2 سایت رو دانلود کنی هم چیز گیرت میاد
موفق باشی

far9090
چهارشنبه 27 آبان 1388, 10:51 صبح
شما می تونی از کنترل های سفارشی ساخته شده استفاده کنی . با یه جستجو انواع زیادی پیدا می کنی .

noroozifar
چهارشنبه 27 آبان 1388, 17:09 عصر
چند کلمه کلیدی بگو سرچ کنم؟

اگر روش ساده تری نیز هست بگید ممنون میشم نیاز به کد نویسی زیاد نباشه؟

ennovation
چهارشنبه 27 آبان 1388, 17:29 عصر
سلام
بیا این منویی که من الان ساختم
ببین خوبه
اگه خوشت اومد و توضیحی لازم بود بگو

noroozifar
پنج شنبه 28 آبان 1388, 08:15 صبح
سلام
ببین خوبه

button ممنونم تقریبا همینجوری می خواستم ولی می خواهم از
wpf استفاده کنم و فکر کنم باید
یاد بگیرم و طرز استفاد ه اش را در برنامه

با این حال اگر کسی باز هم می تواند راهنمایی کند ممنو ن میشوم

wpf یک راهنمایی هم کنید به چه طریق از
استفاده کنم

noroozifar
پنج شنبه 28 آبان 1388, 08:44 صبح
سلام
ببین خوبه

ببخشید خاصیت کلیک کردن روی عکس را به چه طریق بهش دادی من picturebox اضافه می کنم ولی خاصیت کلیک کردن را نداره ؟

far9090
پنج شنبه 28 آبان 1388, 10:34 صبح
شما button رو می خواستید trasnparent کنید . ولی برای این کار می تونید از picturebox استفاده کنید و خودتون رویدادهای MouseMove و MouseDown و غیره رو براش مثل یک دکمه شبیه سازی کنید . ولی اگه می خواهید حتما کنترل Button رو transparent کنید به این دو تا Sample یه نگاهی بیاندازید . موفق باشید .
راستی PictureBox رویداد Click داره . از لیست event ها با دقت به دنبال Click بگردید .