PDA

View Full Version : مبتدی: بدست آوردن آدرس صفحه قبل ؟؟

z_bluestar
چهارشنبه 27 آبان 1388, 12:54 عصر
سلام , من می خوام تو صفحه Login وقتی کاربر Login شد به صفحه ای که قبل از این در آنجـا بود بفرستمش ولی نمی شه .
Response.Redirect(Request.UrlReferrer.ToString());

آیا روشش اینه ؟؟

sahele_sheni
چهارشنبه 27 آبان 1388, 14:55 عصر
بهترین روش برای این کار استفاده از Form Authentication هست .

این مقاله (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa480476.aspx) رو بخون و پیاده سازی کن حتما به جواب میرسی

Behrouz_Rad
چهارشنبه 27 آبان 1388, 14:59 عصر
نگفتی که به چه شکل از تصدیق هویت استفاده می کنی. من از FormsAuthentication (اون هم در حالت کلاس های Low Levelاش مثل FormsAuthenticationTicket) استفاده می کنم. با این فرض، در آخرین خط دستورات لوگین، دستور Redirect رو به شکل ذیل باید بنویسی:

Response.Redirect(FormsAuthentication.GetRedirectU rl(txtUid.Text, true), true);

در Web.Config هم باید مقدار defaultUrl رو برای تگ forms تعیین کنی تا صفحه ی پیش فرض بعد از لوگین (در صورتی که کاربر مستقیماً به صفحه ی لوگین اومده باشه) رو به ASP.NET معرفی کنی.

موفق باشید.

z_bluestar
چهارشنبه 27 آبان 1388, 15:49 عصر
من در سایتی که طراحی می کنم یکسری صفحات دارم که نیاز به Login دارند و اگر کاربر بخواد این صفحات رو ببینه اگه Login نباشه Redirect میشه به صفحه Login و پس از Login شدن با استفاده از RedirectFromLoginPage , Metod کلاس FormsAuthentication برمی گرده به همون صفحه قبل , اما اگر کاربر از یکی از صفحاتی که نیاز به Login نداره وراد صفحه Login بشه و بخواد Login کنه ولی QueryString ندارم که بخوام اونو به صفحه قبل بر گردونم .
می خواستم بدونم متد برای بدست آوردن آدرس صفحه قبل وجود داره ؟؟
از کد زیر استفاده می کنم ولی جواب نمیده ؟:متفکر::متفکر:

if (Request.QueryString["ReturnUrl"] == null)
{
FormsAuthentication.SetAuthCookie(txtUsername.Text , false);
Response.Redirect(Request.UrlReferrer.ToString());
}
else
{
FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage(txtUsern ame.Text.Trim(), false);
}

hadi000333
چهارشنبه 27 آبان 1388, 16:05 عصر
فکر کنم مشکل شما هم اینه »
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=185715

z_bluestar
پنج شنبه 28 آبان 1388, 09:39 صبح
ممنون از راهنمایی , می دونستم مشکل از Post Back هست ولی امیدوار بودم بدون View State و این جور چیز ها هم یه راه حلی براش باشه .
مشکل منم حل شد .