PDA

View Full Version : سمت نامناسب در شرکت؟

omidazari
پنج شنبه 28 آبان 1388, 19:09 عصر
سلام به دوستان
من چند وقتی بود که دنبال کار بودم و نمی تونستم کار پیدا کنم به دلایل نداشتن سابقه کاری و رزومه و ... (فقط c#.net کار کردم و یاد گرفتم اونم فقط تحت ویندوز نه برنامه نویسی تحت شبکه بلدم و نه تحت وب)
حالا در زمینه برنامه نویسی با vb.net تو یک شرکتی کار پیدا کردم(حدود یک هفته هست) که فقط بهم میگن این دستورو از این پروژه به پروژه فلانی کپی کین و این جور چیزا
اگه تو خونه میموندم و کدنویسی میکردم بیشتر پیشرفت میکردم
می خواستم از دوستای پیش کسوت بپرسم آیا همه شرکت های نرم افزاری اینطورین؟ فقط میگن فلان دستور رو از فلان برنامه کپی کنین به فلان برنامه اینجوری که ادم چیزی یاد نمیگیره ادم؟؟؟؟؟؟؟؟

vcldeveloper
جمعه 29 آبان 1388, 00:31 صبح
آیا همه شرکت های نرم افزاری اینطورین؟ فقط میگن فلان دستور رو از فلان برنامه کپی کنین به فلان برنامه اینجوری که ادم چیزی یاد نمیگیره ادم؟؟؟؟؟؟؟؟
بستگی به نقشی داره که در اون شرکت به شما دادند. مثلا همینکه به شما گفته میشه این کد را از اینجا به جای دیگه کپی کنید، یعنی یک (یا چند) برنامه نویس با نقش بالاتر این طرح رو داده، و شما به عنوان یک برنامه نویس با نقشی پایین تر، پیاده کننده نظرات وی هستید. مسلما هر چه تجربه و دانش شما افزایش پیدا کنه، و بهتر قابلیت های خودتان را به شرکت خودتان ثابت کنید، نقش پر رنگ تری هم در پروژه های آن شرکت خواهید داشت.

JaguarXF
شنبه 30 آبان 1388, 06:35 صبح
سلام به دوستان
من چند وقتی بود که دنبال کار بودم و نمی تونستم کار پیدا کنم به دلایل نداشتن سابقه کاری و رزومه و ... (فقط C#‎‎.net کار کردم و یاد گرفتم اونم فقط تحت ویندوز نه برنامه نویسی تحت شبکه بلدم و نه تحت وب)
حالا در زمینه برنامه نویسی با vb.net تو یک شرکتی کار پیدا کردم(حدود یک هفته هست) که فقط بهم میگن این دستورو از این پروژه به پروژه فلانی کپی کین و این جور چیزا
اگه تو خونه میموندم و کدنویسی میکردم بیشتر پیشرفت میکردم
می خواستم از دوستای پیش کسوت بپرسم آیا همه شرکت های نرم افزاری اینطورین؟ فقط میگن فلان دستور رو از فلان برنامه کپی کنین به فلان برنامه اینجوری که ادم چیزی یاد نمیگیره ادم؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا شرکت خوبی به نظر میاد
اگه ماه اولی که رفتی اونجا و هنوز نه ورک فلوهاشون رو میدونی ، نه کد بیس شون رو مسلطی ، نه میزان مهارتت رو میدونند ، ، بگویند بیا این برنامه ما رو بنویس دو حالت داره:

- اوضاشون خیلی داغونه
- شیرین عقل هستند.

amir_paia
شنبه 30 آبان 1388, 06:49 صبح
به نظر من همکار ها توی شرکت خیلی خیلی مهم هستند، توی شرکت ها خیلی چیز ها واسه یاد گرفتن هست - چون شرایط من 1 سال پیش مثل تو بود دارم میگم- اما اگه یه همکار خوب کنارت نباشه که بتونی روال کار ها رو ازش یاد بگیری تطبیق و سازگاری تو خیلی دیر تر صورت می گیره
بعصی مواقع برای یادگرفتن شرکت های کوچیک خیلی خیلی مفید تر از شرکت های بزرگ و درست حسابی هستند، مخصوصا اگه کسی برای اولین بار به یه شرگت وارد میشه و با محیط کار شرکت ها آشنا نیست