PDA

View Full Version : سوال: و بازهم treeview

poyan_gladiyator
شنبه 30 آبان 1388, 10:27 صبح
با سلام خدمت همه دوستان
یک treeview داریم که می خواهیم سطح دسترسی کاربران را نمایش بدهیم به ترتیبی که اگر داخل دیتابیس 1بود رنگ node سبز باشه(یعنی دسترسی دارد) و اگر 0 بود رنگ نود قرمز باشه (دسترسی ندارد) اما نمی تونم اینو پیاده کنم .
اگه میشه کمکم کنید:ناراحت:

poyan_gladiyator
شنبه 30 آبان 1388, 11:14 صبح
:متفکر:کسی نیست به این عاجز و درمانده کمکی در راه خدا بکنه

Arash_janusV3
دوشنبه 02 آذر 1388, 08:16 صبح
سلام
چرا از این tree view استفاده می کنی ؟

shahab_ss
دوشنبه 02 آذر 1388, 08:57 صبح
شما همون زمانی که داری لیست کاربر ها رو از دیتابیس میخونی و به Tree اضافه میکنی، درست زمان اضافه کردن چک کن و BackColor رو تغییر بده.
کار خاصی نداره !!!
کجاش رو مشکل داری دقیقاً ؟

Arash_janusV3
دوشنبه 02 آذر 1388, 09:40 صبح
سلام
من نظرم اینکه از treeview به عنوان زیرمجموعه های با محدودیت تعیین نشده استفاده بشه بهتره و برای تنظیمات و این جور مسائل از tabpage استفاده بشه و مثلا اسم tab را بگذاریم تنظیمات کاربری و در این مقدارها را با عنوانهای مختلف تغییر بدیم
shahab موافقی؟

shahab_ss
دوشنبه 02 آذر 1388, 10:05 صبح
من نظرم اینکه از treeview به عنوان زیرمجموعه های با محدودیت تعیین نشده استفاده بشه بهتره...

آرش جان ظاهراً این دوست ما خودش قبلا یک همچین فرمی داشته و دسترسی های کاربر رو Set کرده حالا میخواد فقط برای نمایش از Tree استفاده کنه .
همونطوری كه خودت گفتی این کارها بستگی به نظر برنامه نویس و کاربر داره و یک چیز استاندارد براش نداریم
اما به نظر من بهترین حالتی كه میشه داشت مثل طراحی خود Windows است كه یک سری گروه داریم و به هر گروه یک سری حق دسترسی میدیم بعدش کاربر هارو به اون گروه ها اضافه میکنیم و الی آخر..