PDA

View Full Version : اشکال دستوری در قرارداد ثبت نام

h.r.m
شنبه 20 فروردین 1384, 09:55 صبح
سلام
این اولین پست من در این سایته
من تازه ثبت نام کردم. وقتی داشتم ثبت نام میکردم متوجه شدم جمله های مربوط به قرارداد ثبت نام غلطهای دستوری خیلی خیلی فاحشی داره.
از مسئولین سایت خواهش میکنم این اشکالها رو رفع کنن. بعنوان یه سایت فنی و تخصصی فکر میکنم باید به این موارد بیشتر دقت کرد.

مهندس
شنبه 20 فروردین 1384, 10:01 صبح
سلام

اینها به صورت پیش فرضه و فکر نکنم مدیر سایت هم تقصیری داشته باشه :موفق:

h.r.m
شنبه 20 فروردین 1384, 11:04 صبح
من فکر میکنم به هر حال یه نفر این پیش فرض رو نوشته و یه نفر هم آپلودش کرده!
یعنی کار یه آدمیزاده :wise1: و میشه تغییرش داد.
آخه یه جورایی سووتیه!! اشکالهای دستوری خفنی داره...

h.r.m
شنبه 20 فروردین 1384, 11:17 صبح
جمله هایی مثل : هیچ مسولیتی مورد قبول واقع نمیشود.- (که این تازه خوبه شه!!!!)
این یکی فاجعه ست:
شما موافق هستید که هیچ وقت پست هایی از قبیل : {...} و یا هرگونه چیزی که برخلاف قانون باشد. - (بقیه جمله غیب شده!!!!!!)
یا این جمله بعدیشو ببینین: انجام دادن هرکدام از این قبیل کارها برابر است با محرومیت سریع و ابدی از کل سایت میشود. - (برابر است با محرومیت میشود !!!!)
این یکیو ببینین: ما هیچ گونه مسولیتی در قبال فعالیت های دزدی نخواهیم کرد! - (محض اطلاع، مسئولیت پذیرفتنیه نه ... شایدم میخواسته بگه دزدی نخواهیم کرد!!!!)

خوب اگه این جملات ترجمه لغت به لغت از یه متن انگلیسی باشه هم بالاخره مترجمی داره... آیه الهی نیست که نشه تغییرش داد. درست نمیگم؟!
فکر میکنم خیلی اشکالای فاحشی باشه برای یه سایت تخصصی مثل اینجا...
:sorry:

ویندوز کار
شنبه 20 فروردین 1384, 13:49 عصر
دوست عزیز، من که تا حالا به این موضوعی که مطرح کرده بودید توجه نکردم. و لازم می دونم در این مورد و نحوه ویرایش اون به بهترین حالت در این تاپیک بحث کنیم.
هستی یا نه؟

h.r.m
شنبه 20 فروردین 1384, 15:32 عصر
هستم

ویندوز کار
شنبه 20 فروردین 1384, 16:49 عصر
با اینکه صاحبان سایت و مدیران و مسئولان قابلیت پاک کردن یا تغییر دادن هر موضوعی را دارند،
پیشنهادی: با توجه به اینکه مسئولان و مدیران سایت، توانایی حذف نمودن و یا تغییر دادن هر موضوعی را دارند،

چک کردن تمام پست ها امری غیرممکن است
پیشنهادی:بررسی نمودن تک تک پست ها، امریست غیر ممکن، لذا ...

بنا بر این شما می بایست در جریان باشید که مسئولیت هر نوشته‌ای مستقیما به نویسنده آن مربوط میشود ،
پیشنهادی:شما می بایست مسئولیت محتوای پست های خود را بپذیرید.

نه به صاحبان یا مدیران سایت و هیچ مسولیتی مورد قبول واقع نمیشود !
پیشنهادی: این تیکه اگر کلا حذف بشه بهتره.

شما موافق هستید که هیچ وقت پست هایی از قبیل : دشنام . فحش‌‌ ، زشت و ناپسند ، رکیک و مبتذل ، بدگویانه و افترا آمیز، منفور و تهدید آمیز ، درزمینه جنسی و سکس و یا هرگونه چیزی که برخلاف قانون باشد.
پیشنهادی: شما موافق هستید که هیچگاه پست های با مزامینی از قبیل: دشنام، موارد رکیک و مبتذل، بدگویانه و افتراآمیز، تهدید آمیز، و یا به طور کلی مواردی که بر خلاف قانون باشند را پست نکنید.

ادامه دارد...

h.r.m
شنبه 20 فروردین 1384, 17:22 عصر
انجام دادن هرکدام از این قبیل کارها برابر است با محرومیت سریع و ابدی از کل سایت میشود.

پیشنهادی: انجام هر کدام از انواع این قبیل کارها به سرعت موجب محرومیت دایمی از عضویت در سایت می شود.

ویندوز کار
شنبه 20 فروردین 1384, 17:34 عصر
انجام هر کدام از انواع این قبیل کارها به سرعت موجب محرومیت دایمی از عضویت در سایت می شود.
انجام هر کدام از این قبیل کارها، موجب محرومیت دایمی از عضویت در سایت می گردد. :sunglass: