PDA

View Full Version : دکمهbrowser در فرم

masoud903
یک شنبه 01 آذر 1388, 20:17 عصر
سلا م
چه طور میتونم روی فرمم یه browser بسازم تا به وسیله اون کاربر بتونه یه جدول اکسس را به پایگاه اضافه کنه؟ (دقیقا کاری رو که از منوی importانجام میدهیم)

amirzazadeh
دوشنبه 02 آذر 1388, 09:57 صبح
سلا م
چه طور میتونم روی فرمم یه browser بسازم تا به وسیله اون کاربر بتونه یه جدول اکسس را به پایگاه اضافه کنه؟ (دقیقا کاری رو که از منوی importانجام میدهیم)
سلام

اين كدها رو در رويدادon click دكمه وارد كنيد

CommandBars("Menu Bar"). _
Controls("File"). _
Controls("Get External Data"). _
Controls("Import..."). _
accDoDefaultAction
لطفا نمونه رو ببينيد:
.......................
موفق باشيد

مهدی قربانی
دوشنبه 02 آذر 1388, 10:01 صبح
سلام
از كد زير هم در رخداد On Click مي تونيد استفاده كنيد .

DoCmd.RunCommand acCmdImport

masoud903
دوشنبه 02 آذر 1388, 19:10 عصر
با سلام
ممنون آقای قربانی جواب داد اما یه مشکل هست این کار تو اکسس 2003 جواب میده اما توی 2007 جواب نمیده و پیغام زیر رو میده

you tried to perform an operation involving a function or feature that was not installing in this version of microsoft office access

اگه زحمتی نیست یه سوال دیگه هم دارم و اونم ساخت کلیدی که همین جدول رو delete کنه
ممنون از وقتی که میذارید

MOR_MS
دوشنبه 02 آذر 1388, 22:37 عصر
با سلام دوست عزیز
من در مورد حذف جدولها (که اگر جستجو می کردی پیدا می شد) سئوالاتی را از دوستان کردم که فکر کنم بتونه کمکت کنه
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=186197&highlight=%D8%AD%D8%B0%D9%81+%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9 %84%D9%87%D8%A7

مهدی قربانی
دوشنبه 02 آذر 1388, 23:27 عصر
با سلام
ممنون آقای قربانی جواب داد اما یه مشکل هست این کار تو اکسس 2003 جواب میده اما توی 2007 جواب نمیده و پیغام زیر رو میده

you tried to perform an operation involving a function or feature that was not installing in this version of microsoft office access

اگه زحمتی نیست یه سوال دیگه هم دارم و اونم ساخت کلیدی که همین جدول رو delete کنه
ممنون از وقتی که میذارید

سلام
درسته ، دستور فوق در اکسس 2007 قابل استفاده نیست شما باید از این دستور استفاده کنید :

DoCmd.RunCommand acCmdImportAttachAccess