PDA

View Full Version : سوال: فایل هست، فایل نیست!

aminoia
دوشنبه 02 آذر 1388, 10:50 صبح
سیستم به یک نوعی ویروس یا تروجن مبتلا شد که نمی دونم اسم واقعی ویروس چیه امایک فایل Recycles.pif ایجاد می کرد.
این ویروس شبیه new folder.exe عمل می کرد با این تفاوت که new folder.exe فقط عکس های jpeg رو hidden می کرد ولی این recycles.pif کل فایل هارو ( اگه اشتباه نکنم! )

من سوالم راجع به ویروس نیست. سوال من اینه کد چه بلایی سره فایل ها میاد چون با تمام چیزایی که می دونستم ( که احتمالا دونسته های من چیزه زیادی نبوده! ) نتونستم فایل هارو برگردونم. مطمئنم فایل ها وجود دارن چون حجم درایو ها کم نشده اما درایو تقریبا خالیه
چطور این کار صورت می گیره و چطور قابل برگشت هست

[ببخشید اگه جای مناسبی سوال نپرسید. من کمی با C#‎ اشنام از اون باب اومدم اینجا!!! ]

saed2006
دوشنبه 02 آذر 1388, 12:33 عصر
چون با c# اشنا یی اشکال نداره سوالات اشپزی رو هم همیجا مطرح کن:قهقهه:

Arash_janusV3
دوشنبه 02 آذر 1388, 12:37 عصر
چون با C#‎ اشنا یی اشکال نداره سوالات اشپزی رو هم همیجا مطرح کن:قهقهه:

باحال بود :قهقهه:

aminoia
دوشنبه 02 آذر 1388, 14:48 عصر
یه سوال: اینکه چرا فروم برعکسه یعنی سروته!

چون با C#‎ اشنا یی اشکال نداره سوالات اشپزی رو هم همیجا مطرح کن
چرا که نه؟!!!

AliRezaPro
دوشنبه 02 آذر 1388, 15:26 عصر
یه سوال: اینکه چرا فروم برعکسه یعنی سروته!
میشه بیشتر توضیح بدید ؟یعنی چی که سرو ته؟
ببینید اصول پست زدن د یک فروم بصورتی نیست که شما تصور میکنید.اگر شما سی شارپ بلدید و سئوال دیگری داریدنباید در بخش سی شارپ پست بزنید.این بخش مخصوص کار خودشه.بنابراین شما باید کار خودتونو تو بخش مربوطه انجام بدین
نمیدونم شما منظور خاصی داشتین یا نه واقعا ...

aminoia
دوشنبه 02 آذر 1388, 17:02 عصر
از سرو ته بودن منظورم اینه که فرم از پایین به بالاست یعنی مثلا اخرین جواب اوله و سواله من اخره
برعکس همه فرم های دیگه ک اول سواله و زیرش جواب ها هستن

از اونجا که من توی انجمن گشتم و قسمتی رو مربوط به اینجا ندیدم و از اونجا که فک فکردم این یه مساله برنامه نویسیه تصمیم گرفتم اینجا سوال بپرسم!!!

سوال: چطور می شه با #C کاری کرد که این همچین بلایی سره فایلها و فولدر ها بیاد و چطور می شه کاری کرد که فایل ها برگشت داده بشن!
من سوالم راجع به ویروس نبود. سواله من اینه که چطور این ویروس تا این حد تونسته فایل هارو از دسترس من خارج کنه؟!!!

بازم عذز خواهی می کنم بابت ایکه جای بدی پست دادم!!!

system32
دوشنبه 02 آذر 1388, 18:32 عصر
1- آیا فایل های سوپر هایدن قابل نمایش هستند.2- اگر گزینه نمایش فایل های سوپر هایدن غیر فعال شده می توانید با NC فایل ها را مشاهد کنید.3- در صورتیکه با NC هم نتوانستید فایل ها خود را ببینید لطفا به من اطلاع دهید.

vcldeveloper
دوشنبه 02 آذر 1388, 20:48 عصر
از سرو ته بودن منظورم اینه که فرم از پایین به بالاست یعنی مثلا اخرین جواب اوله و سواله من اخرهظاهرا تنظیمات حساب کاربری تان در سایت را دستکاری کردید. به لینک زیر برید:
http://www.barnamenevis.org/forum/profile.php?do=editoptions
و از بخش "گزینه های نمایش تاپیک" نحوه نمایش تاپیک را بر روی "کشیده - نمایش قدیمی تر ها در ابتدا" تنظیم کنید.

aminoia
شنبه 07 آذر 1388, 10:23 صبح
ببخشید که با تاخیر دارم جوب می دم
من همون روز اون تنظیم مربوط به نمایش تاپینگ رو انجام دادم
اما چرا این پیش فرض نیست؟ حتی برای کسی که لوگین نرکرده تاپینگ از اخر به اول و این یه خورده ممکنه کاربر رو گیج کنه!!!

در مورد فایل ها باید بگم که من در مورد هایدن کردن صحبت نکردم و هدف این نبود...
فقط اون ویروس [ یه ویروس هم یه برنامست بلاخره :چشمک: ] چطوری فایل های منو از دست رس من خارج می کرد؟!!!
[ بیخیال این قضیه. من یکم اطلاعات گیر اوردم مثلا اینکه یه فایل boot تو درایو ایجاد می کرد که... ]
یکی از دوستان هم لطف کرده بودن پ خ داده بودن از اونجا که هنوز برای حساب کاربری من به علت تعداد تاپینگ های کم علارغم مدت طولانی عضویت فعال نیست لذا اینجا ازشون تشکر می کنم و اینکه انشالله پ خ های بعد :چشمک:
نکته آموزشی : از اونجا که واقعا اینجا از نظر محتوی غنی هست من همیشه با جستجو تونستم جواب هامو پیدا کنم البته کلا ادم فعالی توی انجمن ها هم نیستم... :لبخند:

debugger
شنبه 07 آذر 1388, 10:42 صبح
[ببخشید اگه جای مناسبی سوال نپرسید. من کمی با C#‎‎ اشنام از اون باب اومدم اینجا!!! ]

این تیکه اخرو انصافا خوب اومدی :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه:

برو تو انجمن p30world ثبت نام کن تو قسمت انتی ویروس ها (قسمت مخصوص مشکلات و ...)

بنویس . حل میشه انشاالله

vcldeveloper
شنبه 07 آذر 1388, 11:15 صبح
اما چرا این پیش فرض نیست؟ حتی برای کسی که لوگین نرکرده تاپینگ از اخر به اول و این یه خورده ممکنه کاربر رو گیج کنه!!!

تنظیم پیش فرض قدیمی به جدید هست. شما اولین نفری هستید که اعلام کردید تنظیم پیش فرض برای شما جدید به قدیم است.

aminoia
شنبه 07 آذر 1388, 17:38 عصر
تنظیم پیش فرض قدیمی به جدید هست. شما اولین نفری هستید که اعلام کردید تنظیم پیش فرض برای شما جدید به قدیم است.

عذر خواهی می کنم اشتباه از من بود. فقط تنظیمات کاربریم درست نبود
ببخشید...