PDA

View Full Version : استفاده از بانك اطلاعات برنامه در وب

mohammad-gh
دوشنبه 02 آذر 1388, 12:43 عصر
با سلام
برنامه اي مديريتي براي آموزشگاه نوشته ام كه در آن تمامي كارهاي دانشجويان مانند نمرات دانشجويان و كارنامه آنها به وسيله اين برنامه ايجاد مي شود.
حال مي خواهم از اطلاعات همين برنامه كه با بانك اطلاعاتي SQL 2000 پياده كرده ام به صورت شبكه كار مي كند در وب نيز استفاده كنم
به عنوان مثال نياز دارم كه از تيبل نتايج دانشجويان در سايت نيز استفاده كنم تا دانشجويان بتوانند با ورود شماره دانشجويي نمره خود را مشاهده نمايند
لطفا در مورد نحوه استفاده از اين بانك در وب راهنمايي بفرماييد.

Mostafa_Dindar
دوشنبه 02 آذر 1388, 12:51 عصر
با سلام
برنامه اي مديريتي براي آموزشگاه نوشته ام كه در آن تمامي كارهاي دانشجويان مانند نمرات دانشجويان و كارنامه آنها به وسيله اين برنامه ايجاد مي شود.
حال مي خواهم از اطلاعات همين برنامه كه با بانك اطلاعاتي SQL 2000 پياده كرده ام به صورت شبكه كار مي كند در وب نيز استفاده كنم
به عنوان مثال نياز دارم كه از تيبل نتايج دانشجويان در سايت نيز استفاده كنم تا دانشجويان بتوانند با ورود شماره دانشجويي نمره خود را مشاهده نمايند
لطفا در مورد نحوه استفاده از اين بانك در وب راهنمايي بفرماييد.

بانكت هيچ فرقي نداره . در صورتي كه چند لايه نوشته باشي بايد لايه UI خودتو عوض كني .در غير اينصورت دوباره بايد بنويسي

mohammad-gh
سه شنبه 03 آذر 1388, 21:16 عصر
با سلام و تشكر
مثل اينكه درست متوجه سوال من نشده ايد
من براي استفاده در وب با ASP.net‌برنامه را خواهم نوشت ولي منظورم نوع استفاده از بانك در وب است
مثلا دو راهي كه به نظر خودم ميايد
1- بانك رو هم در روي وب آپلود كنم و هر چند و.قت يكبار انرا آپديت نمايم
2- از طريق يك IP به بانك بر روي كامپيوتر سرور فعلي وصل شوم و از ان به طور مستقيم استفاده نمايم
اما مي دانيد كه هر كدام از روشها خوبي و بدي دارد مانند اينكه:
در روش دوم بايد IP وليد باشد يا كانپيوتر سرور هميشه روشن بماند و امنيت اطلاعات شتيد به خطر بيفتد
روش اول هم كه مشكلات خاص خود را دارد.