PDA

View Full Version : attach‌کردن فایل هنگام ارسال ایمیل

SAMARE
دوشنبه 02 آذر 1388, 13:38 عصر
سلام دوستان عزیز
من در صفحه ارسال ایمیلی که برای بازدیدکنندگان سایتم گذاشتم میخوام قابلیت attach‌کردن فایل برای کاربر وجود داشته باشه
برای همین اومدم یه دکمه بنام attach‌در صفحه اصلی گذاشتم که با کلیک بر روی اون یک صفحه popup باز شده که دارای سه کنترل fileupload هستش که کاربر میتونه تا سه فایل رو attach کنه
این صفحه popup دارای دکمه ای بنام add هستش که میخوام با زدن این دکمه پنجره popup بسته شده و همزمان با بسته شدن پنجره popup فایل های attach‌ شده در پوشه ای مجزا در برنامه ذخیره بشن و نام فایل های attach‌شده در یک label در صفحه اصلی ارسال ایمیل نشون داده بشه
مشکل اینجاست که نمیدونم برای انتقال اطلاعات فایل های attach شده از صفحهpopup به صفحه اصلی باید از چه کدی استفاده کنم؟؟؟

در ضمن اگه کسی راه حل بهتری برای attach کردن فایل در هنگام ارسال ایمیل داره پیشنهاد کنه
ممنون میشم!!!

iman_ad
دوشنبه 02 آذر 1388, 21:48 عصر
ابتدا باید یک جایی از هاست فایل ها رو آپلود کنی بعد بریزی تو یک stream و اتچ کنی بعد از ارسال ایمیل فایلها رو دلیت کن حتما
در ضمن فقط فرمت خاصی مثل ورد و ... اجازه آپلود بده

SAMARE
سه شنبه 03 آذر 1388, 09:11 صبح
اگه یه نمونه کد قرار بدید و بیشتر توضیح بدید ممنون میشم!!!

Saber_Fatholahi
سه شنبه 03 آذر 1388, 23:16 عصر
دوست عزیز توی سایت من یه مقاله از اقای صحرایی هست که کامل اینهارو توضیح داده موفق باشید

SAMARE
دوشنبه 16 آذر 1388, 14:31 عصر
ابتدا باید یک جایی از هاست فایل ها رو آپلود کنی بعد بریزی تو یک stream و اتچ کنی بعد از ارسال ایمیل فایلها رو دلیت کن حتما
در ضمن فقط فرمت خاصی مثل ورد و ... اجازه آپلود بده

میشه یه نونه کد رو در اینجا قرار بدید؟؟؟

iman_ad
دوشنبه 16 آذر 1388, 19:50 عصر
لطفا این لینک ببینید مشکلی بود بفرمایید.
http://www.codeproject.com/KB/aspnet/SivaEMailSample.aspx
راستی یک نکته رو هاست باید به پوشه ای که فایل آپلود می کنی access داشته باشی
باید از طریق فایل منیجر پنل هاست این کارو بکنی