PDA

View Full Version : refresh کردن یک صفحه در صفحه ای دیگر

SAMARE
دوشنبه 02 آذر 1388, 13:28 عصر
سلام دوستان گرامی
فکر کنم از عنوان تاپیک مشخص باشه
چطور میشه یک صفحه رو در صفحه دیگر refresh‌کرد؟؟؟

Alireza_Salehi
دوشنبه 02 آذر 1388, 18:40 عصر
یک فیلد در دیتابیس در نظر بگیر هر وقت خواستی رفرش کنی true بشه
در صفحه مورد نظر هم یک اسکریپت مینویسی (ترکیب جاوا اسکریپت و callback) که هر دقیقه یا هر ثانیه یا هر زمانی که به کارت بیشتر میخوره دیتابیسو چک کنه و اگر فیلد مورد نظر true بود صفحه رو رفرش کنه....
فیلد مورد نظر میتونه در دیتابیس یا شی Application باشه...

در غیر این صورت راهی نیست چون request از client میاد و سرور اطلاعی از وضعیت client نداره یعنی امکان دستکاری در client رو نداره....

SAMARE
سه شنبه 03 آذر 1388, 08:17 صبح
میشه کد مربوط به refresh رو در اینجا قرار بدید !!!

mtaboy
سه شنبه 03 آذر 1388, 14:07 عصر
سلام دوستان گرامی
فکر کنم از عنوان تاپیک مشخص باشه
چطور میشه یک صفحه رو در صفحه دیگر refresh‌کرد؟؟؟
میشه بگی برای چه منظوری می خوای؟
بیشتر تو ضیح بده؟

Alireza_Salehi
سه شنبه 03 آذر 1388, 15:02 عصر
میشه کد مربوط به refresh رو در اینجا قرار بدید !!!
یه کم جستجو کنی و چند تا تاپیک رو کنار هم بذاری جواب میگیری...

البته شرایط مسئلت رو بگو شاید راه دیگه ای غیر از رفرش کردن مشکلت رو حل کنه...

SAMARE
چهارشنبه 04 آذر 1388, 12:08 عصر
من در صفحه ارسال ایمیلی که برای بازدیدکنندگان سایتم گذاشتم میخوام قابلیت attach‌کردن فایل برای کاربر وجود داشته باشه
برای همین اومدم یه دکمه بنام attach‌در صفحه اصلی گذاشتم که با کلیک بر روی اون یک صفحه popup باز شده که دارای سه کنترل fileupload هستش که کاربر میتونه تا سه فایل رو attach کنه
این صفحه popup دارای دکمه ای بنام add هستش که میخوام با زدن این دکمه پنجره popup بسته شده و همزمان با بسته شدن پنجره popup فایل های attach‌ شده در پوشه ای مجزا در برنامه ذخیره بشن و نام فایل های attach‌شده در یک label در صفحه اصلی ارسال ایمیل نشون داده بشه
که برای این کار باید برای رویداد کلیک دکمه add کدی بنویسم که همزمان با بسته شدن پنجره pop up صفحه اصلی رفرش شده و مشخصات فایل های اتچ شده در لیبل نمایش داده بشه
مشکل من اینه!!!
اگه راه حل بهتری سراغ دارید ممنون میشم مطرح کنید!!!

alireza_bahonar
چهارشنبه 17 اسفند 1390, 09:06 صبح
چرا کسی جوابی به این نداده؟

Ramin-sh-t
یک شنبه 29 شهریور 1394, 02:32 صبح
سلام
بهترین راه همون راهی هست که دوستمون علیرضا گفتند...
منم برای یک چت روم اینجوری نوشتم
باید با استفاده از تایمر ، بری و اون فیلد مورد نظر که گفته شد رو در فواصل زمانی مورد نظر ، بررسی کنی اگه مثلا true بود ، صفحه رو رفرش کنی
نکته اصلی تایمر و ارتباط با دیتابیس هست

یکم دیرجواب دادم (شش سال بعد:لبخند:) ولی شاید بدرد افراد جدید بخوره :چشمک:

elahe471
یک شنبه 29 شهریور 1394, 11:06 صبح
میتونید اون آدرس ها رو تو یه session از نوع لیست یا datatable بریزین بعد از بستن popup سشن رو پر کنید Respone.redirect کنید به صفحه اول ، تو Page_load اون صفحه اول چک کنید اگر session null نیستش label ها رو با مقادیرش پر کنید وقتی پیام هم سند کردین یا مثلا کاربر انصراف زد سشن و خالی کنید

اما به طور کلی برای این هدفی که شما داری کلا روندی که میری به نظرم درست نیست، خیلی بده که اون قسمت آپلود رو کردین یه صفحه جدا ، اگه خیلی اصرار دارین شکل popup باشه لااقل از افکت های jquery استفاده کنید یه div تو همون صفحه خودتون رو به صورت popup نشون بدین
یا از AjaxControlToolkit، کنترل ModalPopUp استفاده کنید

اوه این پست چقدر قدیمیههههه:متعجب: