PDA

View Full Version : دسترسی به آدرس خارج از IIS

afrooz_rahmati63@yahoo.com
سه شنبه 03 آذر 1388, 17:14 عصر
سلام

چجوری می تونم به یک آدرس خارج از IIS دسترسی پیدا کنم؟

توضیح : یک فایل microsoft Project را می خواهم از یک شاخه ای که در سرور قرار دارد و share هم هست باز کنم ، خیلی ساده :عصبانی++:اما به هر حوی که به آن رجوع می کنم آدرس IIS به طور خودکار قبل آن هست :
یعنی آدرس یک شبکه محلی حتما باید به آدرس اینترنتی باشه؟ (\\server\foldername\filename (file://\\server\foldername\filename))

این کار را در کد behind می خواهم. می دونم با href خیلی ساده می شه اما نمی تونم
رویدادشو trigger کنم.

مرسی.

shask00l
چهارشنبه 04 آذر 1388, 07:32 صبح
فکر نکنم از نظر امنیتی این کار قابل انجام باشه . من برنامه هایی دیدم که روی سرور ران میشن و بعد به دایرکتوری iis دسترسی دارن و دیتابیسشون اونجاست(برای وبسایتشون) ولی اینکه یه برنامه ای از توی iis بخاد به بقیه جاها دسترسی داشته باشه ...... نمیدونم . اگر هم امکان پذیر باشه با کد نویسی نیست . احتمالا باید از توی خود iis تنظیمش کنی .

چهارشنبه 04 آذر 1388, 07:46 صبح
مشکل من هم همینه که نمی خواهم از IIS بهش دسترسی داشته باشم و در واقع غیر ممکن هست (به دلیل امنیتی )...فایل ها بر روی شبکه و در یک سرور دیگه قرار داره من خیلی راحت می تونم به این فایل ها از طریق href دسترسی پیدا کنم ولی مسِله اینجاست که می خواهم بعد از انجام یک سری کارها فایل را openكنم واين كار در کد باید انجام بشه ( یا اینکه آیا راه دیگری به نظر کسی می رسه ؟) ...

چهارشنبه 04 آذر 1388, 09:33 صبح
یافتم :لبخند: اینم کد :

String path = "\\\\erp\\projectsplanning\\GeneralPlanning.mpp";
System.IO.FileInfo objFileInfo = new System.IO.FileInfo(path);
Response.Clear();
Response.AddHeader("Content-Disposition", "attachment; filename=" + objFileInfo.Name);
Response.AddHeader("Content-Length", objFileInfo.Length.ToString());
Response.ContentType = "application/octet-stream";
Response.WriteFile(objFileInfo.FullName);