PDA

View Full Version : سوال: Refresh کردن یک Page

metal gear solid 4
سه شنبه 03 آذر 1388, 18:55 عصر
سلام
این دفعه توی انجمن سرچ کردم ولی نتیجه ای نداشت

چطوری میشه مثلاً با کلیک به روی یک دکمه یک صفحه ی دیگه ای یکبار رفرش بشه؟

خیلی دیگه زیادی دارم سوال میکنم:خجالت:

yasgig
سه شنبه 03 آذر 1388, 20:31 عصر
از طریق یه فرم به اون صفحه پست کن.

s_salavati2002
سه شنبه 03 آذر 1388, 21:24 عصر
سلام
این دفعه توی انجمن سرچ کردم ولی نتیجه ای نداشت

چطوری میشه مثلاً با کلیک به روی یک دکمه یک صفحه ی دیگه ای یکبار رفرش بشه؟

خیلی دیگه زیادی دارم سوال میکنم:خجالت:
یعنی چی؟
من که نفهمیدم واضح تر بگو!

metal gear solid 4
سه شنبه 03 آذر 1388, 21:59 عصر
یعنی اینکه من میخوام مثلاً یک کاربر وقتی نام کاربری و رمز عبور رو میده به یک صفحه هدایت بشه که بهش خوش آمد گویی کنه بعد دست بر قضا!! یک دکمه ای هم هست توی اون صفحه که کاربر رو به پروفایل راهنمایی کنه که گم نشه!!! خب این وسط میخوام این اطلاعات رو به عنوان کوکی هم ذخیره کنم و این کار رو هم کردم و غرور ملی هم دارم در این زمینه! امـــــــــــــــــــــــ ـا.....

مشکل اینجاست که صفحه ی کاربری یا همون پروفایل وقتی که یکبار وارد شی و خارج شی و با یک کاربر دیگه وارد شی در بار اول وقتی هنوز صفحه رفرش نشده نام کاربر قبلی هست یعنی وارد میشی ولی هدر صفحه هنوز نام کاربر قبلی رو نشون میده و باید صفحه یکبار رفرش بشه که تغییر کنه.
طولانی شد ولی مشکل من دقیقاً همینه خودشه....

ممنون میشم اگه تجربه تراوش کنید مرحمت کنید یک دست نوازشی به سر کچل ما بکشید.

ببخشید که زیادی نمک ریختم .

امیـرحسین
چهارشنبه 04 آذر 1388, 00:43 صبح
شما اطلاعات رو در کوکی ذخیره کنید ولی توی سایت از SESSION استفاده کنید. یعنی اطلاعات صفحه رو با SESSION بخونه و فقط از کوکی جایی که نیازه استفاده کنید.

metal gear solid 4
چهارشنبه 04 آذر 1388, 00:54 صبح
شما اطلاعات رو در کوکی ذخیره کنید ولی توی سایت از SESSION استفاده کنید. یعنی اطلاعات صفحه رو با SESSION بخونه و فقط از کوکی جایی که نیازه استفاده کنید.
تشکر از شما ( اول از همه از شما تشکر میکنم به این خاطر که خیلی از سوالهای من رو پاسخ دادید و کمک زیادی به من کردید. در واقع من برخی از page هایی که شما پست دادید رو ذخیره کردم و از اونا برای کد نویسیم کمک میگیرم با اجازه!!!! )

من از سشن ها استفاده کردم ولی مشکل داشت یعنی وقتی روی یک صفحه ی دیگه از سایت کلیک میکردم اطلاعات از بین میرفت . ولی با کوکی ها این اطلاعات میمونه و تا وقتی اینترنت اکسپلورر رو نبدم هست البته محدودیت زمانی رو خودم ندادم براش.

fafa_2000
چهارشنبه 04 آذر 1388, 10:24 صبح
?>
<script type="text/javascript" language="javascript">
window.location='page.php';
</script>
<?php

این کد جاوا اسکری÷ته
تگ php را ببند و تگ جاوا باز کن

yaqubian
پنج شنبه 05 آذر 1388, 23:58 عصر
دوست عزیز
منظورتون همون rediret آره؟
موفق باشید

metal gear solid 4
جمعه 06 آذر 1388, 17:11 عصر
ممنون از دوستان درست شد.
نمی دونم Redirect چی هست اصلاً :D
ولی خب درست شد از همه ی دوستان مدیر محترم هم ممنونم.

راستی فافا جون دستت درد نکنه - اون کد رو خودم هم میدونستم ولی من اصلاً از جاوا اسکریپت استفاده نکردم.