PDA

View Full Version : حرفه ای: ساعت زیبا برای فرم اصلی شما (مشتری ها را راضی نگهدارید)

MAHDIACTION
چهارشنبه 04 آذر 1388, 22:56 عصر
سلام دوستان

من از این ساعت تو یکی از برنامه هام استفاده کردم که برنامه رو زیبا و حرفه ای نشون می ده.
توضیح کوچیک که :موقعی که فرم کاملا show می شه عقربه ها از اول به صورت متحرک می چرخند تا به ساعت سیستم برسند ،این حرکت خیلی باحاله.
بد نیست امتحان کنید.
http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=40330&stc=1&d=1259178896
راستی آقا و خانوم بد نیست انتقاد ،پیشنهاد ،تشکر ،پیغام و... بدید.
که ما خبر داشته باشیم.

sari-1369
چهارشنبه 04 آذر 1388, 23:40 عصر
قشنگه .....

ACorvinus
پنج شنبه 05 آذر 1388, 08:24 صبح
بد نبود .

ممنون .

غلامرضا شریفی
پنج شنبه 05 آذر 1388, 09:00 صبح
براي من قابل درك نيست در سيستمهاي تحت ويندوز كه ساعت سيستم در پايين صفحه مثل شير خود نمايي ميكند گذاشتن ساعت در فرم چه دليلي دارد

MAHDIACTION
پنج شنبه 05 آذر 1388, 10:32 صبح
دوست من آقای غلامرضا شریفی
البته از نظر حرفه ای حق با شماست ولی چیزی که مهمه روحیات مشتری و رفیق شدن و کشیدن مشتری به سمت خودتون هست .
راستی اگه دقت کنید توی ویستا و seven ما چنین ساعت هایی رو روی میز کار داریم که نشان دهنده مطالعه شرکت مایکروسافت رو مشتری هاست.
ممنونم از توجه شما

sh2007
پنج شنبه 05 آذر 1388, 10:35 صبح
من توي رفرنس انو به پروژه اد كردم چطوري استفاده كنم يعني كد نويسي لازم داره يا ....
بلد نيستم dll رو فراخواني كنم

MAHDIACTION
پنج شنبه 05 آذر 1388, 10:47 صبح
طریق اضافه کردن به فرم

sh2007
پنج شنبه 05 آذر 1388, 11:00 صبح
دوست من يه مشكلي هست اون اينه كه وقتي ساعت رو به فرم اضافه كردي بايد بتونيم فرم رو بصورت دايره در بياريم كه بشه عين يه ساعت دايره اي باشه چون فرم مربع يا مستطيلي مي باشد آيا راهي داري
ممنون

MAHDIACTION
پنج شنبه 05 آذر 1388, 11:36 صبح
دوست عزیز
اگه این سئوال برای من پیش می اومد اولین جایی که دنبال سورس می گشتم تا فرم رو برش بده سایت planet-source-code.com و دنبال واژه Skin بودم .

راستی چنین کدی رو من به زبان vb6 سالها پیش از سایت iranvig.com دانلود کردم که یه عکس بهش میدادم البته تو Photoshop یه کارهایی باید روی عکس انجام می دادم و بعد اون مسیر رو عکس توی سورس تغییر میدادم که فرم دقیقا شبیه همون عکس می شد

امیداورم پیدا کنی.

به امید خدا اگه به جواب رسیدی بد نیست برای دانلود بذاری.

sh2007
پنج شنبه 05 آذر 1388, 11:53 صبح
دوست من ممنون اگه من اونو پيدا كردم مي ذارم دوستان هم استفاده كنن و يا اگه كسي كد مربوطه رو كه در تايپيك بالا گفته بذاره ممنون مي شيم