PDA

View Full Version : سوال: مشکل در نصب SQL Server 2005

nasim e
پنج شنبه 05 آذر 1388, 22:18 عصر
با سلام:لبخندساده:
من در نصب sql server 2005 به مشکلی بر خوردم , کلا 2 تا پوشه دارم برای نصب دارم 1.servers و 2.tools
set up را که در servers اجرا می کنم , تقریبا مراحلی شبیه به آنچه در ppt ی که در زیر گذاشتم طی می شه .(لطفا برای گویا یی مطالب link زیر را download کنید) اما در مر حله ی آخر در پنجره ای با عنوان microsoft sql server 2005 set upهنگام پر شدن بافر با Error زیر مواجه می شوم :

Error 1706,Setup cannot find the required files check your connection to the
network,or CD-ROM drive.For other potential solution to this problem.see C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\1033\SETUP.CHIM

که البته path مورد نظر را د رDerive C نمی یابم :اشتباه:
و با ok کردن این Error یک سری product
به طور کامل set up نمی شوند . در این پوشه (servers) این product ها set up شان با failروبرو می شوند:

MSXML6
OWC11
sql server database services
analysis services
reporting services
notification services
integration services
workstation components,books online..

یعنی د رواقع این service ها را نصب نمی کند:ناراحت:

ولی service های زیر را با موفقیت set up می کند :

sql setup support files
sql native client
sql vss writer
sql server backward-compatibility files
sqlXML
visual studio integrated development
sql server books online

و درمورد پوشه ی tools هم set up اش را که میزنم اوضاع همین می شود , یعنی وقتی به مرحله آخر می رسد (به پنجره ای با این عنوان -->microsoft sql server 2005 set up) باز همان Error بالا را می دهد و این product ها set up می شوند:

sql server books online
sql setup support files
sql native client

ولی product های زیر failed می شوند:

workstation components,books online..
MSXML6

من در واقع محیط sql managment studio را جزئ all program هام و در زیر شاخه ی sql server 2005 ندارم, میشه منو راهنمایی کنین؟:اشتباه:http://rapidshare.com/files/312551960/Sql2005_20090120_155749.ppt.html

AminSobati
جمعه 06 آذر 1388, 23:50 عصر
سلام،
احتمال میدم شما Enterprise Edition رو روی ویندوز XP دارین نصب میکنین. درسته؟

nasim e
شنبه 07 آذر 1388, 17:24 عصر
والا من SQL server 2005 رو از دوستم گرفتم,اونم مشکلی نداشته در نصب,چون فکر کنم اونم سیستم عاملش winxpsp2 هست و Enterpriseروی winxpsp2 نصب نمیشه
,به نظرتون با format کردن Derive C و دوباره OS نصب کردن احتمال داره درست بشه؟؟؟

AminSobati
شنبه 07 آذر 1388, 21:43 عصر
پیشنهاد میکنم Developer Edition رو روی XP نصب کنید، شاید واقعا مشکل از ویندوز نباشه

mohsen88
شنبه 07 آذر 1388, 21:53 عصر
سلام دوست عزیز،
منم با حرف اون دوستمون که گفته developer edition رو نصب کن موافقم چون منم یه همچین مشکلی رو داشتم و نصبش کردم الانم مشکلی ندارم. نصبش کن انشاالله درست میشه

mammad_asir
دوشنبه 09 آذر 1388, 00:21 صبح
منم همچین مشکلی را دارم developer را هم نصب کردم تمام مراحل انجام میشه ولی edition نصب نمیشه ولی دکمه finish هم ضاهر میشه ولی manegment stu در all program nemiad یک ماه درگیرم