PDA

View Full Version : طراحی وب فرم

saeedkheiri
جمعه 06 آذر 1388, 15:34 عصر
سلام اساتید محترم

دوستان عزیز من میخوایتم بدونم آیا راهی برای طراحی وب فرم های به صورت ویندوط فرم هست
منظورم اینه که بشه تو وب فرم کنترل ها را درگ کرد و در هرجایی که بخواهیم قرار دهیم
اگر هست راهنمایی کنید ممنون؟

A.S.Roma
جمعه 06 آذر 1388, 15:36 عصر
با این نرم افزار می تونید چنین کاری کنید :
WYSIWYG_Web_Builder_6

saeedkheiri
جمعه 06 آذر 1388, 15:45 عصر
می تونین طرز استفاده رو برام بزارین

A.S.Roma
جمعه 06 آذر 1388, 16:33 عصر
درست متوجه نشدم .
طرز استفاده از چی !؟

شما نرم افزاری که گفتم رو دانلود کنید و اجرا کنید. کار باهاش ساده تر از اون چیزی است که شما فکرش هم بکنید.

Mostafa_Dindar
جمعه 06 آذر 1388, 17:35 عصر
سلام اساتید محترم

دوستان عزیز من میخوایتم بدونم آیا راهی برای طراحی وب فرم های به صورت ویندوط فرم هست
منظورم اینه که بشه تو وب فرم کنترل ها را درگ کرد و در هرجایی که بخواهیم قرار دهیم
اگر هست راهنمایی کنید ممنون؟

اگه از VS2008 استفاده ميكني ميتوني كنترل رو داخل فرم انتخاب كني و از منوي
Format=> SetPosition =>Absolute رو انتخاب كني . و كنترل رو در هرجاي صفحه قرار بدي .
VS2005 هم اين قابليت رو داره كه فكر ميكنم از منوي Layer بود .

دانش آموز
شنبه 07 آذر 1388, 01:11 صبح
از پانل استفاده کن.از منو layout را انتخاب کم بعد position بعد auto position بعدهم کنار گزینه change........
را تیک بزن

raziee
شنبه 07 آذر 1388, 10:14 صبح
با روش های که دوستانمون گفتند میشه کنترل ها رو با درگ کردن در پیج جابجا کرد.
اما توجه داشته باشید که روش مناسب برای قرار دادن کنترل ها در صفحه استفاده از تگ های Html مثل tableو div هست.
به طور مثال اگه از table استفاده کنید و مقدار width رو به درصد بدید(مثلا 80%) اونوقت اون جدول همیشه 80% اون صفحه رو میگیری و کنترل هایی هم که داخل اون هستند تراز بندی میشند.
این کار باعث میشه که صفحه ی شما در هر کامپیوتر درخواست کننده درست نمایش داده بشه(با هر رزولیشنی که داشته باشه).

saeedkheiri
دوشنبه 09 آذر 1388, 07:44 صبح
دوستان خیلی ممنون از محبتی که کردین