PDA

View Full Version : ستاپ سازی برای پروژه

sara_mp
جمعه 06 آذر 1388, 22:08 عصر
من برای برنامه ام ستاپ درست کردم
بانکش رو درون مسیر پروژه قرار دادم و کاری به sql نداره و درست هم اجرا میشه مراحل ستاپ سازی رو هم درست انجام میدهم و مشکلی هم ندارم ولی وقتی برنامه رو نصب می کنم درست اجرا نمیشه و ارور میده .
ارورشم اینه که می گه یک فایل با همین نام (فایل بانک)وجود داره . برنامه اجرا میشه ولی گرید دیوهاد هام به بانک وصل نمیشند.
اگر کمکم کنید ممنون میشم.:متفکر:

مهدی رحیم زاده
جمعه 06 آذر 1388, 22:30 عصر
دوست من سلام
یه جایی از کار شما می لنگه
مطمئنید که هیچ جایی از کار شما مشکل دار نیست؟
تو امضای من یک لینک هست که یک آموزش در مورد ساخت Setup داره . لطف کنید و اونو مطالعه کنید. اگر من بودم که حتما پیگیر سوال شما می شم و اگر که من نبودم مطمئنن دوستان عزیز جواب شما رو میدن.
نکته دوم : توی انتخاب عنوان سوالتون بیشتر توجه داشته باشین تا زود تر به نتیجه برسین .
موفق و پیروز باشید.

sara_mp
جمعه 06 آذر 1388, 22:41 عصر
ارور برنامه رو براتون فرستادم
ببینید عیب کار من کجاست.

مهدی رحیم زاده
شنبه 07 آذر 1388, 00:09 صبح
دوست من شما احیانا دیتابییس با همون نام test ندارین که قبلا Attach کرده باشین؟
اگر آره اول اون رو Dettach کنید .
شما یک بار دیگه تمام مراحل کار رو برام بگید. بانک رو کجاو چطور Attach می کنید؟

sara_mp
شنبه 07 آذر 1388, 13:48 عصر
ببینید من بانک رو تو sql2005 ساختم و بعد بانک رو detach کردم و فایل mdf بانکم رو داخل مسیر پروژه کپی کردم و مسیر رو اینجوری دادم
SqlConnection con = new SqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=" + Application.StartupPath + "\\test.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True");
برنامه درست اجرا میشه ولی وقتی که براش ستاپ درست کردم و اون رو نصب کردم اول این ارور رو که در بالا دیدید میده و بعدش برنامه اجرا میشه اما گریدویو داده های بانکم رو نشون نمیده
اینم بگم که موقع ستاپ سازی اون جایی که باید برنامه ها رو انتخاب کنی که در کامپیوتر مقصد نصب بشه sql 2005 رو هم اضاف کردم .
اگه راه حلی برای ستاپ سازی پروژه هایی که بانک دارند میدونید منو راهنمایی کنید.
ممنون از کمک شما دوستان.

sunn789
شنبه 07 آذر 1388, 14:08 عصر
سلام
اول اینکه از کدوم نسخه sql استفاده کردین چون با این وضعیتی که شما گفتین یه سری کارها رو اضافه انجام دادین

sara_mp
شنبه 07 آذر 1388, 21:28 عصر
بانکم رو تو sql2005 ساختم بعد اون رو detach کردم و آوردمش توی sqlکه خود vs 2008 به صورت express نصب میکنه .

sunn789
شنبه 07 آذر 1388, 23:24 عصر
توی امضاء نوشتم اموزش ساخت فایل set up ببین اولین اقدامات رو میگه بقیه رو هم به زودی اضافه میکنم

iman_tavajoh
یک شنبه 08 آذر 1388, 00:51 صبح
پیشنهاد میکنم کل دیتا بیس رو از طریق command در یک فایل تکس ذخیره کنی و در موقع نصب این اسکریپت رو اجرا کنی
تا همون لحظه دیتابیس رو بسازه

sara_mp
یک شنبه 08 آذر 1388, 17:30 عصر
ببخشید میشه در مورد این روش بیشتر توضیح بدید و روش کار رو بگید.

iman_tavajoh
پنج شنبه 12 آذر 1388, 19:03 عصر
اسکریپت ساخت دیتا بیس رو به سادگی میتونید در sql2008 بدست بیارید
بعد در install shild تنظیمی دارد که ای اسکریپت را میگیرد و در موقع نصب در کامپیوتر مقصد اجرا میکند

yousef971
دوشنبه 26 بهمن 1388, 16:33 عصر
سلام

وقتی میخام واسه برنامم ستاپ بسازم واسه dll مدیا پلیر errorمیده وستاپو نمیتونه درست کنه ستاپ فیلد میشه
باتشکر فروان

m.eskandary_king
دوشنبه 17 خرداد 1389, 13:20 عصر
ببینید من بانک رو تو sql2005 ساختم و بعد بانک رو detach کردم و فایل mdf بانکم رو داخل مسیر پروژه کپی کردم و مسیر رو اینجوری دادم
SqlConnection con = new SqlConnection("Data Source=.\\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=" + Application.StartupPath + "\\test.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True");
برنامه درست اجرا میشه ولی وقتی که براش ستاپ درست کردم و اون رو نصب کردم اول این ارور رو که در بالا دیدید میده و بعدش برنامه اجرا میشه اما گریدویو داده های بانکم رو نشون نمیده
اینم بگم که موقع ستاپ سازی اون جایی که باید برنامه ها رو انتخاب کنی که در کامپیوتر مقصد نصب بشه sql 2005 رو هم اضاف کردم .
اگه راه حلی برای ستاپ سازی پروژه هایی که بانک دارند میدونید منو راهنمایی کنید.
ممنون از کمک شما دوستان.
سلام
من هم به این مشکل خوردم و راه حل اینه که شما باید connection string رو به صورت مسیر تغییر بدید مثلا c:\program file برای اطلاعات بیشتر یه سر به سایت http://www.connectionstrings.com بزنید. قبل از اینکه setup بسازم به راحتی با دیتابیسم کار می کردم. بعد از ساخت setup به مشکل خوردم.