PDA

View Full Version : اموزش Setup

sunn789
شنبه 07 آذر 1388, 15:00 عصر
با سلام این ویدئو رو برای اموزش ساخت فایلSetup با استفاده از VS2008ساختم(البته الان امکان دانلود وجود نداره ضمن شرمندگی به زودی تصحیح میکنم)
http://developing.internationalsell.com/setup1.zip
حجم فایل 20.4Mb میباشد
فایل با پسوند zip میباشد از اینکه گاهی لینک خراب بوده امیدوارم که ما روببخشیید
البته پس از اینکه بسیاری از دوستان از download گله کردند این لینک رو هم اضافه کردم
http://www.4shared.com/file/241167996/3695b697/how_to_make_a_setup_file.html

این فیلم اموزشی ابتدا یه برنامه ساده که فرق نمیکنه شما با windows App و یا WPF APP نوشته باشد با WPF ایجاد کرم و سپس یک پروژه نصب اضافه کردم و درون پروژه نصب چگونگی اضافه کردن
WindowsInstaller (که جهت نصب تقریباً بیشتر نرم افزار های ماکروسافت نیازه )
.net 3.5 که خودتون کاملا به اون اشنایی دارین
Crystal report که همون نرم افزار کمکی گزارش گیری برای دات نت هست
SQL Epress جهت کار با ابانک اطلاعاتی
که توضیح میده چگونه این کامپوننت ها رو اضافه کنید و در کامپیوتر هدف بدون اینکه کاربر مراحل نصب تک تک اونها رو ببینه و یا نیاز باشه مثلاً sql رو جداگانه نصب کنه اجرا کنید
و همچنین چگونه یه پوشه و یه میانبر از برنامه روی Desktop و در قسمت Start ویندوز داشته باشید
چگونه یک ایکون به نرم افزار تون اختصاص بدین و پس از نصب در کامپیوتر هدف رو Desktop اون نمایش داده بشه
در صورتی که تمایل داشته باشید در برنامه اینده قرار است :
چگو نگی اضافه کردن بانک اطلاعاتی بدون اینکه Backup و Restore کنید رو بگم ،
همچنین اینکه چگونه محیط نصب رو فارسی کنید و دیگر امکانا ت دیگه که نیاز داشته باشید و من بلد باشم

و ممنون میشم نظر بدین

Afshin160
یک شنبه 22 آذر 1388, 13:10 عصر
خيلي سنگينه فايل zip شده اش را قرار بده تا دانلود كنيم .متشكرم

sunn789
پنج شنبه 26 آذر 1388, 06:57 صبح
سلام
متاسفانه زمانی که فیلم رو Zip میکنید حجم زیادی از ان کم نمیشود به طور مثال در صورت Zip کردن این فایل حجم ان از 22 مگا بایت به 20 مگا بایت کاهش پیدا میکند
چشم فایل zip را قرار خواهم داد

sunn789
جمعه 11 دی 1388, 11:46 صبح
با سلام
فیلم Zip شده رو قرار دادم امیدوارم به کارتون بیاد
http://internationalsell.com/Developing/Setup1.zip

mina.net
دوشنبه 28 دی 1388, 18:07 عصر
سلام دوست عزیز
ممنون از آموزشی که گذاشتی هر چند هنوز دانلود نکردم. اگه می شه بفرماید در مورد چه چیزهای آموزش گذاشتی ، شاید برای ما لازم نباشد دانلود کنیم با توجه به اینکه دیالاپ هم هستم. من بیشتر دنبال نصب دیتابیس و تعریف سرور هستم.

mina.net
دوشنبه 28 دی 1388, 19:34 عصر
15Mb دانلود کردم بعد هنگ کرد.(دیالاپ عملی نیست)

sunn789
دوشنبه 28 دی 1388, 20:36 عصر
سلام
توضیحات در مورد فیلم اموزشی رو به ابتدا اضافه کردم
با تشکر از همگی

mina.net
سه شنبه 29 دی 1388, 10:35 صبح
سلام
توضیحات در مورد فیلم اموزشی رو به ابتدا اضافه کردم
با تشکر از همگی
سلام دوست عزیز
ممنون از توضیحی که دادید. دارم دانلود می کنم. اگه می شه در مورد Atach کردن دیتابیس به سرور هم توضیح بدید ممنون می شم.

sunn789
شنبه 03 بهمن 1388, 18:59 عصر
ببخشید یه کم وقت کم دارم سعی میکنم به زودی بااستفاده از فیلم خدمتتون بگم اما اگه قرار باشه بهصورت کتبی بگم اینکه همون جایی که فایل پروژه رو اضافه میکنید همون جا هم میتونید فایل بانک اطلاعاتی رو اضافه کنید مانند یه فایل به همین سادگی
باز هم تا زمانی که از فیلم اماده میشه اگه مشکل دشتین بفرمایید تا در خدمتتون بشم

mina.net
یک شنبه 04 بهمن 1388, 18:39 عصر
ببخشید یه کم وقت کم دارم سعی میکنم به زودی بااستفاده از فیلم خدمتتون بگم اما اگه قرار باشه بهصورت کتبی بگم اینکه همون جایی که فایل پروژه رو اضافه میکنید همون جا هم میتونید فایل بانک اطلاعاتی رو اضافه کنید مانند یه فایل به همین سادگی
باز هم تا زمانی که از فیلم اماده میشه اگه مشکل دشتین بفرمایید تا در خدمتتون بشم

این که شما می فرمایید رو انجام می دم و در برنامه از کانکشن رو بصورت اتچ تعریف می کنم ولی در حالت لوکال جواب می ده ولی وقتی بخوای بصورت شبکه استفاده کنی نمی شه. من می خوام از طریق ستاپ دیتابیس به سرور معرفی بشه و از سایر سیستم ها قابل دسترسی باشه.

zahra6377
شنبه 17 بهمن 1388, 19:31 عصر
سلام
متاسفانه زمانی که فیلم رو Zip میکنید حجم زیادی از ان کم نمیشود به طور مثال در صورت Zip کردن این فایل حجم ان از 22 مگا بایت به 20 مگا بایت کاهش پیدا میکند
چشم فایل zip را قرار خواهم داد

اگه با 7-zip فشرده کنی حجمش میشه در حد چند کیلوبایت

sunn789
دوشنبه 19 بهمن 1388, 18:43 عصر
از لطفتون متشکر
اما معمولا با یه مشکل بر میخوریم و اون اینه که اگه رو کامپی.تر شخص استفاده کننده نرم افزار ی که شما فرمودین نباشه دچار مشکل میشه اما با این فرمت دچار نمیشه
اما !! با این فرمتی که فرمودین نیز اماده میکنم و قرار میدم و صمیمیانه از راهنمایی شما سپاسگذارم

دختر باران
سه شنبه 20 بهمن 1388, 12:23 عصر
با سلام این ویدئو رو برای اموزش ساخت فایلSetup با استفاده از VS2008ساختم
http://internationalsell.com/Developing/setup1.zip
حجم فایل 20.4Mb میباشد

سلام دوست عزیز

آموزشی که داده بودین عالی بود , اگه ممکنه بگید چطوری میشه به صفحه اول نصب یک عکس دلخواه اضافه کنیم

ممنون

majjjj
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 12:26 عصر
1فیلم اموزشی رو با چی کپچر کردی
2 اگرچه که کارتون خیلی قابل تقدیره ولی بهتر بود یک نرم افزار حرفه ای تر رو کار میکردین ولی باز هم میگم قابل تقدیره

sunn789
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 13:30 عصر
سلام
1 - با نرم افزار Cosmtamica فیلمبرداری کرده ام فکر کنم در این زمینه حرفه ای باشد
2 - میشه بفرمایید منظورتون از نرم افزار حرفه ای در کدوم زمینه است در زمینه کپچر ویا زمینه ساخت فایل Setup
خیلی از شما سپاسگذارم که نظر میدین و ما رو رهنمایی میکنید خیلی خوشحال کننده است که برای بهتر عمل کردنم راهنمایی میکنید

Sharif Lotfi
دوشنبه 26 بهمن 1388, 08:12 صبح
سلام و ممنون از اين دوست عزيز كه دانسته هاي خودشونو به ما هم منتقل مي كنن
دارم دانلود مي كنم . حتما به دردم مي خوره . بازم ممنون

majid_hbk2
جمعه 07 اسفند 1388, 19:50 عصر
با سلام این ویدئو رو برای اموزش ساخت فایلSetup با استفاده از VS2008ساختم
http://internationalsell.com/Developing/setup1.zip
حجم فایل 20.4Mb میباشد
فایل با پسوند zip میباشد از اینکه گاهی لینک خراب بوده امیدوارم که ما روببخشیید

این فیلم اموزشی ابتدا یه برنامه ساده که فرق نمیکنه شما با windows App و یا WPF APP نوشته باشد با WPF ایجاد کرم و سپس یک پروژه نصب اضافه کردم و درون پروژه نصب چگونگی اضافه کردن
WindowsInstaller (که جهت نصب تقریباً بیشتر نرم افزار های ماکروسافت نیازه )
.net 3.5 که خودتون کاملا به اون اشنایی دارین
Crystal report که همون نرم افزار کمکی گزارش گیری برای دات نت هست
SQL Epress جهت کار با ابانک اطلاعاتی
که توضیح میده چگونه این کامپوننت ها رو اضافه کنید و در کامپیوتر هدف بدون اینکه کاربر مراحل نصب تک تک اونها رو ببینه و یا نیاز باشه مثلاً sql رو جداگانه نصب کنه اجرا کنید
و همچنین چگونه یه پوشه و یه میانبر از برنامه روی Desktop و در قسمت Start ویندوز داشته باشید
چگونه یک ایکون به نرم افزار تون اختصاص بدین و پس از نصب در کامپیوتر هدف رو Desktop اون نمایش داده بشه
در صورتی که تمایل داشته باشید در برنامه اینده قرار است :
چگو نگی اضافه کردن بانک اطلاعاتی بدون اینکه Backup و Restore کنید رو بگم ،
همچنین اینکه چگونه محیط نصب رو فارسی کنید و دیگر امکانا ت دیگه که نیاز داشته باشید و من بلد باشم

و ممنون میشم نظر بدین
سلام من پایگاهم رو با sql2005 ساختم و با setup wizard خود ویژوال استودیو براش برنامه نصب ایجاد کردم اما وقتی برنامه ام روی سیستم دیگه ای اجرا میکنم موقع اتصال به پایگاه داده خطا میده،حتی فایل پایگاهم رو توی پوشه bin کپی کردم اما بازم مشکل حل نشد! اگه ممکنه من را راهنمایی کنید
ممنون

milad2011
دوشنبه 17 اسفند 1388, 08:23 صبح
لینکش ایراد داره، اگه میشه درست کنید ، ممنون

sunn789
پنج شنبه 20 اسفند 1388, 22:17 عصر
با سلام ببخشید دیر جواب میدم راستش از زمانی که وب سایت با کلی سختی باز میشد کمتر خدمت رسیدیم اما الان تصحیح کردم و میتونید فایل رو بردارید

sunn789
یک شنبه 23 اسفند 1388, 22:23 عصر
لینک جدید و قدیم دریافت فایل
http://www.4shared.com/file/241167996/3695b697/how_to_make_a_setup_file.html

این هم لینک قبلی که کاملا کار میکنه

teona asemani
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 22:04 عصر
سلام امکانش هست هزینه پرداخت کنیم برامون فیلمتونو ارسال کنید
متشکرم

sunn789
جمعه 27 فروردین 1389, 20:59 عصر
سلام
شما ادرس پستی تون بفرمایید در اولین فرصت براتون میفرستم
اما میشه بگین چرا دانلود نمیکنید؟
متشکر

daffy_duck376
پنج شنبه 02 اردیبهشت 1389, 07:49 صبح
سلام من پایگاهم رو با sql2005 ساختم و با setup wizard خود ویژوال استودیو براش برنامه نصب ایجاد کردم اما وقتی برنامه ام روی سیستم دیگه ای اجرا میکنم موقع اتصال به پایگاه داده خطا میده،حتی فایل پایگاهم رو توی پوشه bin کپی کردم اما بازم مشکل حل نشد! اگه ممکنه من را راهنمایی کنید
ممنون
کپی کردن بانک در پوشه برنامه زمانی جواب میده که شما بانک رو در داخل برنامه ایجاد کرده باشد (از sql server compact) استفاده کرده باشید در غیر این صورت باید زحمت بکشید و کد بنویسید تا برنامه خودش بانک رو رو سرور بسازه !

mh1365
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389, 12:12 عصر
salam
vaghtetoon bekheyr
bebkahhsid man mikham to setupam az karbar ye cod ke ghablan tareef shode va barname nevis smidone begire chetori miotnam piadesazish konam
mamnoon misham age komakam konid

sunn789
سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 22:21 عصر
سلام
شما توی خود محیط setup امکان اضافه کردن پنجره دریافت سریال نامبر و جود دارد و در ضمن باید یک Lisence هم برا برنامه اضافه کنید

saeid1389
دوشنبه 27 اردیبهشت 1389, 11:22 صبح
لینک زیر رو ببینید:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=139529&page=7

bafqbafq
سه شنبه 08 تیر 1389, 11:59 صبح
سلام من چندتا فایل دارم که میخوام بهشون لینک بدم و نمیدونم وقتی setup ساختم چطوری با بهشون لینک بدم اصلا تو کف لینک دادن یا باز کردن یک فایل موندم با چه دستوری باید این کارو انجام داد که مثلا یک فایل PDF باز کنه.:عصبانی++:

sunn789
چهارشنبه 09 تیر 1389, 10:39 صبح
سلام
ميشه بيشترتوضيح بدين كه اين لينكها رو كجا ميخواهيد بگذاريد؟

farhad jalali
یک شنبه 04 مهر 1389, 10:09 صبح
کپی کردن بانک در پوشه برنامه زمانی جواب میده که شما بانک رو در داخل برنامه ایجاد کرده باشد (از sql server compact) استفاده کرده باشید در غیر این صورت باید زحمت بکشید و کد بنویسید تا برنامه خودش بانک رو رو سرور بسازه !

سلام
می شه کدش رو بگید تا من هم یاد بگیرم

e.Rezaei
سه شنبه 02 آذر 1389, 14:39 عصر
با سلام و تشكر از sunn789
من هم از آموزش شما خيلي استفاده كردم و دقيقاً مطابق فيلم شما setup برناممو ساختم ولي موقع اجراي برنامه نصب شده با خطا روبرو مي شم

molisoft
چهارشنبه 10 آذر 1389, 12:02 عصر
سلام
من فیلم رو دیدم این چیزی که شما در مورد Prerequisites گفتید اینجا عملی نیست. در این حالت در هنگام نصب هیچ گاه اون ها رو نصب نمیکنه و خود کاربر میبایست تک تک به پوشه ی اونها بره و نصبشون کنه!

ali208
یک شنبه 19 تیر 1390, 12:56 عصر
دوست عزیز لینکهایی که گذاشتید هیچکدام کار نمیکنند لطفا لینک جدید بگذارید. ممنون

mehrdadg11
چهارشنبه 06 مهر 1390, 14:51 عصر
دوستان اين لينك ها خرابه ؟

چرا دانلود نميشه؟

masy1366
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:01 عصر
منم نتونستم دانلود کنم لطفا توجه کنید.

yosefi1988
دوشنبه 25 مهر 1390, 13:10 عصر
دانلود نمیشه

sunn789
چهارشنبه 27 مهر 1390, 00:57 صبح
سلام دوستان ببخشید نمیدونم چرا فایل از rapidsHARE حذف شده توی سیستم خودم هم گشتم اما ندیدم بس که اطلاعات به هم ریخته شده تو این هفته اصلاح میکنم

Hkarimi
شنبه 03 فروردین 1392, 21:21 عصر
سلام.
اگه لطف بفرمایید و لینک ها رو آپدیت کنید ما رو مدیون خودتون کردید. پیشاپیش ممنون.

R_Rajaee_Rad
سه شنبه 13 فروردین 1392, 19:03 عصر
لینک های دانلود خرابن
لطفا یکی این فیلم رو داره آپلود کنه