PDA

View Full Version : سوال: مدل er یک رستوران

nineteen
شنبه 07 آذر 1388, 21:50 عصر
سلام
ببخشید دوستان می خواستم اگر براتون مقدور هست نمودار های Erd یک رستوران را اینجا بزارید یا یک راهنمایی بکنید برای درس پایگاه داده می خوام ممنون

nineteen
یک شنبه 08 آذر 1388, 09:46 صبح
کسی جواب نمیده
خواهش می کنم

nineteen
پنج شنبه 12 آذر 1388, 14:51 عصر
واقعا یعنی کسی نمیدونه چطور باید طراحی کرد یا اینکه نمی خواید جواب بدین

MIDOSE
پنج شنبه 12 آذر 1388, 16:24 عصر
واقعا یعنی کسی نمیدونه چطور باید طراحی کرد یا اینکه نمی خواید جواب بدین
دو چیز را خوب می دونم اول این که الان شما دارید اف می زنید و دوم این که از زمان پست اولتون تا الان حتی یک تحقیق کوچک(یا فعالیت خودجوش) انجام نداده اید در غیر این صورت باید قسمتی از کار را تا الان خودتون انجام داده باشید و در مورد صحیح و غلط بودن جزئیات راهنمایی بخواهید.

این که دوستان جواب سوال شما را بلدند یا نه به خودشون مربوطه و هیچ اجباری در پاسخ دادن وجود نداره.

nineteen
جمعه 13 آذر 1388, 19:37 عصر
حرف شما کاملا متین هست و من از همین جا اگر بی ادبی کردم معذرت خواهی می کنم

amir.mehrvarz
یک شنبه 22 آذر 1388, 11:57 صبح
با سلام
يك نمونه ERD مربوط به پروژه رستوران اثر آقاي علي انگوتي را مي توانيد در ضميمه ملاحظه كنيد .

nineteen
یک شنبه 22 آذر 1388, 12:11 عصر
بسیار عالی بود
دوستان دانلود کنید شما هم نظرتون رو بگید شاید تونستیم خودمون اینجا کامل ترش کنیم

nineteen
چهارشنبه 02 دی 1388, 09:51 صبح
آقای
amir.mehrvarz (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=111139) این پروژه که گذاشتین برای دانلود اصلا به کار نمیاد چون ما در نرم افزار هدف ایجاد یک بستر با استفاده از سیستم هست در حالی که در این پروژه حتی خورده شدن دسر توسط مشتری هم کشیده شده در حالی که ما در سیستم که قرار نیست خوردن مشتری رو ثبت کنیم اگر میشه کمک کنید یه دونه بهتر اراده کنید

MIDOSE
چهارشنبه 02 دی 1388, 11:25 صبح
بسیار عالی بود

این پروژه که گذاشتین برای دانلود اصلا به کار نمیاد
متاسفانه این تایپیک محتوای خاصی را دنبال نمی کند؛ طبق تذکر قبلی این تایپیک قفل شد.