PDA

View Full Version : سوال: تعريف شماره ثبت براي برنامه

hamed_vb
شنبه 07 آذر 1388, 23:40 عصر
سلام دوستان من دچار يك مشكلي شدم ، ميخواستم براي برنامم يك ورودي شماره ثبت تعريف كنم كه در موقع نصب اين فرم فعال بشه و بعد از ثبت برنامه ديگه فرم ظاهر نشه در واقع در هر بار تعويض ويندوز فقط در طول اجراي برنامه فرم فقط يكبار ظهر بشه و بعد از ثبت برنامه ديگه ظاهر نشه ممنون ميشم كمكم كنين.

REZADG
یک شنبه 08 آذر 1388, 19:28 عصر
یه بسیرچ شاید پیدا کردی یعنی حتما پیدا میکنی چون این موضوع در این سایت زیاد مورد بحث قرار گرفته

saeedzx
یک شنبه 08 آذر 1388, 20:04 عصر
تو مي توني در قسمت بانك اطلاعاتي فيلد با نام كد قرار بدي
بعد اون فيلد رو با پر كردن كدمرود نظرت پر كني بعد براش شرط بذاري مثلا اگر text1‌ خالي بود نمايش بده در غير اين صورت بره صفحه بعد

hamed_vb
یک شنبه 08 آذر 1388, 22:55 عصر
نه منظور من اينه كه كاربر مثلا براي اولين بار نرم افزار رو خريده و نصب مي كنه شماره ثبت ازش ميخواد طرف شماره ثبت رو وارد مي كنه بعد اينكه ويندوزش خراب شد و عوضش كرد ديگه كد قبلي كار نكنه باطل بشه و كد ديگه توليد كنه من براي اين مسئله راه حل پيدا كردم مشكل من اينه كه چطوري برنامه رو تنظيم كنم كه فرمي كه از كاربر درخواست شماره ثبت مي كنه فقط در طول نصب 1 بار ظاهر بشه و بعد ثبت برنامه ديگه ظاهر نشه.

مرسي

butterfly8528
دوشنبه 09 آذر 1388, 00:58 صبح
دوست عزیز شما باید عمل ثبت شدن رو در سیستم ذخیره کنید و در اجرا های بعدی برسی کنید کا آیا برنامه ثبت شده یا نه ! اگه ثبت شده بود که هیچ و اگر نه فرم مربوط به ثبت برنامه رو نمایش بدید .

در ضمن در این مورد قبلا بحث شده ! می تونی در پست های من دنبالش بگردی .

REZADG
دوشنبه 09 آذر 1388, 07:22 صبح
دو راه داری یک استفاده از بد سکتور
در این روش شما روی هارد یک بد سکتور ایجاد میکنی که بعد چک میکنی میبینی هست یا نه تا کارت رو بکنی کار سختی هست و بحث در مورد اون توی این سایت خلاف قوانین هست
راه کار دوم استفاده از اینترنت هست
یعنی شما از کاربر یک نام کاربری و یک پسورد بخوایی واسه نصب و اون رو در اینترنت چک کنی ای نوع هم هیچ وقت در بحث ها به جایی نرسید