PDA

View Full Version : تنظیمات adoconectionبا دیتابیس اکسس رمزدار

ghulam yahya
شنبه 07 آذر 1388, 23:32 عصر
سلام دوستان شاید سوالم خیلی مبتدی و تکراری باشد.چون به مشکل برخوردم و نتونستم پیدا کنم به من کمک کنید
1 چطوری میتوان در دلفی تنظیمات adoconection را طوری تنظیم نمود کا با دیتابیس اکسس که دارای پسورد است وص شویم و کار کند:عصبانی++:

حسین شهریاری
یک شنبه 08 آذر 1388, 10:19 صبح
سلام

شما ابتدا بهتره که بیاین توسط ODBC درایور یه کانکشن به همون دیتابیس بسازین بعدا بیاین توی دلفی
در Adoconection پس از انتخاب Provider ODBC در پنجره بعدی اون بالای صفحه در قسمت use data source name نام اون کانکشن ODBC را وارد و فینیش را بزنید

Ahmad Chehreghani
یک شنبه 08 آذر 1388, 13:47 عصر
شما ابتدا بهتره که بیاین توسط ODBC درایور یه کانکشن به همون دیتابیس بسازین بعدا بیاین توی دلفی

What?
اين سوال چندين بار مطرح شده، اگر جستجو ميکرديد، جواب رو پيدا ميکرديد. يادمه يکي از بچه ها مقاله اي هم دربارش نوشته بود.
مثل هميشه به Access وصل بشيد ، دوباره همون کارهارو تکرار کنيد (روي ADOConnection دوبار کليک کنيد و انتخاب jet و ...) فقط تو تب آخر (All) رمز رو بهش بديد.

ghulam yahya
یک شنبه 08 آذر 1388, 20:28 عصر
What?
اين سوال چندين بار مطرح شده، اگر جستجو ميکرديد، جواب رو پيدا ميکرديد. يادمه يکي از بچه ها مقاله اي هم دربارش نوشته بود.
مثل هميشه به Access وصل بشيد ، دوباره همون کارهارو تکرار کنيد (روي ADOConnection دوبار کليک کنيد و انتخاب jet و ...) فقط تو تب آخر (All) رمز رو بهش بديد.

تشکر از شما دوست عزیز من اینکار را قبلا کردم ولی مشکل حل نشد ولی تو همین تب های
all ویا تب دیگرش یک قیلیغی دیگه هم دارد که باید انجام دهی تنها پسورد نیست یک گزینه دیگری هم است من قبلا انجام داده بودم ولی حالا یادم رفته اگر دیگه دوستان بلد باشند خواهش میکنم کمکم کنید:تشویق:

vcldeveloper
یک شنبه 08 آذر 1388, 21:31 عصر
ODBC انتخاب جالبی نیست؛ اتصال ADO به آن کندتر از داریورهای OLE DB ایی هست که ADO بطور پیش فرض استفاده میکنه. اتصال ODBC برای Backward Compatibility و امکان اتصال به بانک هایی که درایور OLE DB ارائه نمی کنند، در ADO وجود داره.

ولی تو همین تب های
all ویا تب دیگرش یک قیلیغی دیگه هم دارد که باید انجام دهی تنها پسورد نیست یک گزینه دیگری هم است من قبلا انجام داده بودم ولی حالا یادم رفته اگر دیگه دوستان بلد باشند خواهش میکنم کمکم کنید
در تب All، مقدار Password را در فیلد Jet OLEDB: Database Password وارد کنید.