PDA

View Full Version : اجرای فایل exe هنگام کلیک روی لینک

rezaei_y
دوشنبه 09 آذر 1388, 14:44 عصر
با سلام

من می خوام زمانی که روی یک لینک کلیک کردم یک فایل exe اجرا بشه

Behrouz_Rad
دوشنبه 09 آذر 1388, 15:03 عصر
روی Shared Host نمیشه. روی Dedicated میشه. البته مطمئناً می دونی که فایل exe ای که روی سرور هست قابلیت اجرایی داره.

موفق باشید.

rezaei_y
دوشنبه 09 آذر 1388, 15:09 عصر
میشه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

از چه کدی استفاده کنم

Behrouz_Rad
دوشنبه 09 آذر 1388, 15:35 عصر
توضیح خاصی نداره. از System.Diagnostics.Process.Start برای اجرای یک فایل استفاده کن. ضمن اینکه مجدداً تاکید می کنم که اجرای فایل exe بر روی سرور Dedicated امکان پذیر هست. اگر سناریو رو توضیح بدی، بهتر میشه راهنماییت کرد.

موفق باشید.

rezaei_y
دوشنبه 09 آذر 1388, 15:44 عصر
من می خوام با کلیک بر روی یک لینک(tag a) یک فایل exe اجرا شه؟

Behrouz_Rad
دوشنبه 09 آذر 1388, 15:51 عصر
حالا هی شما حرفت رو تکرار کن و من مجدداً پست قبلیم رو کپی پیست می کنم تا ببینیم به کجا می رسیم :)

rezaei_y
دوشنبه 09 آذر 1388, 15:53 عصر
سناریو کیلویی چند

یک نرم افزاری رو قبلا ساختن حالا من می خوام داخل سایتی که قرار براشون بسازم یک لینکی به اون نرم افزار که یک فایل exe هست بدم همین

Mostafa_Dindar
دوشنبه 09 آذر 1388, 16:07 عصر
سناریو کیلویی چند

مودب باش عزيز من .
در حالت معمولي وقتي شما به يك فايل لينك ميدهيد در صورتي كه آن فايل براي Browser شما شناخته شده باشه ( مثل pdf يا swf يا mp3 ..) بعبارتي Browser پلاگين اون رو داشته باشه سعي در اجرا (نمايش) اون ميكنه . پس درحالت معمولي فايل هاي اجرايي كه فرمتي مثل exe msi bat يا هر چيز ديگه داشته باشه قابل اجرا نيست . مثلا اگه به يك فايل zip يا rar لينك بدين سعي در دانلود كردن اون ميكنه .
ولي اونطور كه بهروز خان گفتن مثل اينكه اگه سرور Dedicated داشته باشين با استفاده از System.Diagnostics.Process.Start اين كار امكان پذير است كه مطمئنا كار خيلي ساده اي نيست .

rezaei_y
دوشنبه 09 آذر 1388, 16:14 عصر
آقا بهروز ببخشید معذرت می خوام

اگه سرور dedicate داشته باشه دیگه مشکلی پیش نمیاد؟

Behrouz_Rad
دوشنبه 09 آذر 1388, 21:29 عصر
اون فایل exe رو نمی تونی روی سیستم کلاینت اجرا کنی. اون فایل روی سرور می تونه اجرا بشه.

موفق باشید.

rezaei_y
پنج شنبه 12 آذر 1388, 14:43 عصر
آقای راد من کاملا گیج شدم

یعنی چه روی کلاینت نمی تونی اجرا کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

با این حساب کاربران سایت نمی تونن اونو اجرا کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو رو خدا بیشتر توضیح بدین