PDA

View Full Version : سوال: حذف پس زمینه عکس

MOR_MS
سه شنبه 10 آذر 1388, 10:06 صبح
با سلام و خسته نباشید
می خواستم ببینم راهی هست که بشود عکسی که بر روی یک فرم قرار داده می شود پس زمینه ان را حذف کرد مثال در فایل ضمیمه پس زمینه عکس روی فرم که با رنگ سفید است حذف شود و خود عکس مثا ایکنهای روی دکستاپ نمایش داده شود
متشکرم

bitasoft.ir
جمعه 11 دی 1388, 01:00 صبح
با سلام و خسته نباشید
می خواستم ببینم راهی هست که بشود عکسی که بر روی یک فرم قرار داده می شود پس زمینه ان را حذف کرد مثال در فایل ضمیمه پس زمینه عکس روی فرم که با رنگ سفید است حذف شود و خود عکس مثا ایکنهای روی دکستاپ نمایش داده شود
متشکرم

سلام
می تونین از قالب GIF استفاده کنین و بک گروند رو ترانسپرنت کنین و استفاده کنین.

فوتوشاپ نرم افزار خوبیه

البته قالب png هم هست ولی نمیدونم اکسز ازش پشتیبانی میکنه یا نه؟

MOR_MS
یک شنبه 13 دی 1388, 21:52 عصر
با سلام و خسته نباشید
ممنونم از اینکه وقت گذاشتید و جوابم را دادید من همان کاری را که گفته بودید انجام دادم ولی درست نشد چون زمینه ان سفید است اگر امکان داره ممنون می شم یک نمونه برام بگزارید

kamkam1
دوشنبه 14 دی 1388, 00:41 صبح
سلام دوست عزیز
همانطوری که نمونه خواستی فایل شما اصلاح شد از نرم افزارهای گرافیکی مختلفی میشود استفاده کرد ارجمله فتوشاپ ـ فری هند ـ کورل و ... فقط کمی اطلاعات گرافیکی نیازاست همین .
موفق باشید

MOR_MS
دوشنبه 14 دی 1388, 14:50 عصر
با سلام
ببیند من یک فرم دارم که تصوی زمینه ان را بعضی وقتها مثل بگراند ویندوز عوض می کنم اگر از روش شما استفاده کنم بعد از عوض شده زمینه دوباره تصوی بگراند عکس مورد نظر مشخص می شود می خواهم کاری کنم که هیچ گونه پس زمینه ای نداشته باشد تا در هنگام عوض شدن تصاوی زمینه فرم مشکلی ایجاد نشه