PDA

View Full Version : ايجاد صفحات سايت توسط كاربر

kohyar
سه شنبه 10 آذر 1388, 15:48 عصر
با سلامدوستان من مي خوام كاري بكنم كه كاربر خودش بتونه صفحات سايت رو ايجاد بكنه يعني تو كنترل پانلي كه واسش ايجاد مي كنم بتونه يك صفحه ايجاد كنه . عنوان صفحه و اينكه به كجا لينك بشه و محتويات داخل صفحه رو بصورت دايناميك مديريت بكنهلطفاً اگر كسي بلده واسم توضيح بدهممنون

mehdi.mousavi
سه شنبه 10 آذر 1388, 16:03 عصر
با سلامدوستان من مي خوام كاري بكنم كه كاربر خودش بتونه صفحات سايت رو ايجاد بكنه يعني تو كنترل پانلي كه واسش ايجاد مي كنم بتونه يك صفحه ايجاد كنه . عنوان صفحه و اينكه به كجا لينك بشه و محتويات داخل صفحه رو بصورت دايناميك مديريت بكنهلطفاً اگر كسي بلده واسم توضيح بدهممنون

سلام.
می تونید از VirtualPathProvider استفاده کنید. به این ترتیب میتونید پاسخ درخواستها رو بدون داشتن فایل ASPX ذخیره شده در Virtual Path به Client برگردونید. بعنوان مثال، صفحه ایجاد شده رو بصورت یک رکورد در بانک میتونید نگه دارید... ایجاد صفحات سمت Client و ... هم دیگه هنر شماست که چطور بتونید با تکنولوژیهای Client-Side محیطی فراهم کنید تا امکان ایجاد صفحه رو به کاربر بده.

برای توضیحات بیشتر در مورد VirtualPathProvider میتونید به کتاب Pro ASP.NET 3.5 in C# رجوع کنید.

موفق باشید.

A.S.Roma
سه شنبه 10 آذر 1388, 22:58 عصر
سلام.
می تونید از VirtualPathProvider استفاده کنید. به این ترتیب میتونید پاسخ درخواستها رو بدون داشتن فایل ASPX ذخیره شده در Virtual Path به Client برگردونید. بعنوان مثال، صفحه ایجاد شده رو بصورت یک رکورد در بانک میتونید نگه دارید... ایجاد صفحات سمت Client و ... هم دیگه هنر شماست که چطور بتونید با تکنولوژیهای Client-Side محیطی فراهم کنید تا امکان ایجاد صفحه رو به کاربر بده.

برای توضیحات بیشتر در مورد VirtualPathProvider میتونید به کتاب Pro ASP.NET 3.5 in C#‎ رجوع کنید.

موفق باشید.
کاش انتشارات کتاب رو هم می نوشتید .

mehdi.mousavi
سه شنبه 10 آذر 1388, 23:26 عصر
کاش انتشارات کتاب رو هم می نوشتید .

سلام.
این لینک به کتاب مزبور هستش. (http://www.amazon.com/Pro-ASP-NET-2008-Second-Windows-Net/dp/1590598938) خوندن این کتاب رو که نوشته Matthew MacDonald هستش به همه افرادی که در زمینه ASP.NET فعالیت می کنم، به جد، توصیه میکنم.

موفق باشید.

iman_ad
چهارشنبه 11 آذر 1388, 18:53 عصر
اگه محتویاتی که می خوای از کاربر بگیری html هست بهتره با یک html editor اطلاعات در بانک ذخیره کنی بعد یک صفحه که اطلاعات می گیره و در یک کنترل literal قرار می ده درست کنی، کافی id صفخه ذخیره شده به عنوان querystrig به صفحه پاس کنی

kohyar
پنج شنبه 12 آذر 1388, 02:14 صبح
ضمن تشكر از همه دوستان
آيا مي تونم از FCKEditor براي ورود طرح صفحه بصورت كد HTML توسط كاربر استفاده كنم

iman_ad
پنج شنبه 12 آذر 1388, 20:27 عصر
بله البته می تونید
البته من tinyeditor توصیه می کنم تنها ادیتوری که تو متن هم می شه راست چین نوشت هم چپ چین