PDA

View Full Version : CD های آموزشی موسسه ITTTC

m_s_zamani
سه شنبه 10 آذر 1388, 17:37 عصر
با سلام خدمت دوستان

من در مورد سی دی های آموزش موسسه ITTTC که در مورد شبکه و سیسکو هست اطلاعاتی میخواستم در مورد اینکه از نظر کیفیت و سطح علمی و آموزشی در چه حدی قرار دارند و با توجه به قیمت فروش که زدند هر مجموعه تقریبا 35000 تومان (البته تو نمایشگاه الکامپ 50% تخفیف داشت) این مجموعه های اموزشی ارزشش رو دارند؟

آیا از دوستان کسی از این مجموعه ها استفاده کرده؟ اگه جواب بله هست کد مجموعه و عنوان آموزشی رو هم بگید ممنون میشم....

soshians
سه شنبه 10 آذر 1388, 21:25 عصر
سلام دوست عزیز
من سی دی های isa server این موسسه رو گرفتم. سی دی بدی نیست. ولی میشه با یه مقدار وقت گذاشتن همه مطالب اون سی دی ها رو از توی اینترنت بدست آورد.
یه نکته دیگه اینکه اگه کتاب بخری خیلی بهتر از این سی دی هاست. من کتاب isa گیر نیاوردم مجبور شدم بخرم.

imprise
سه شنبه 10 آذر 1388, 23:10 عصر
به دلیل عدم داشتن تجربیه فنی تولید کننده این سی دی ها، گاها اشتباهات فنی هم در اونها دیده میشه...

m_s_zamani
چهارشنبه 11 آذر 1388, 22:39 عصر
ممنون از نظر دوستان گرامی جناب imprise و soshians
البته منم تازه دو تا از اونها رو گرفتم :
1- Planning Server 2003 Network Infrastructure با کد 70-293
2- Server 2003 Active Directory با کد 70-294

من پست های جناب imprise رو مطالعه میکردم و متوجه شدم که دلیل گرفتن اشکالات فنی شما چیه خوب شما کار عملی زیادی داشتید و تجربه با علم همراه بوده اما مدرس این دوره ها آقای مهندس نطرداد فکر کنم عموما تئوری مکطالعه کرده و بیشتر دنبال مدارک و سر فصل های مایکرو سافت یا کمپانی های دیگه بوده...

اما برای افرادی مثل من که اطلاعات اندکی از شبکه داریم خیلی خوب و مفید هست فکر کنم اطلاعاتم در حد راه اندازی و کنترل شبکه در اندازه 50-60 کلاینت و اونهم برای سرویس هایی مثل DHCP + DNS+ WorkGruop+ کمی هم Domain , Active Directory هست....

یه سئوال هم در مورد VMWare داشتم اونم اینکه میشه در محیطش 2-3 تا سیستم عامل مثلا یک سرور 2003 و دو تا XP اجرا کرد و بصورت شبکه به هم متصل کرد طریقه انجامش چطوریه ؟

برای تست کارها و تغییرات شبکه نیازه و به درد میخوره

imprise
پنج شنبه 12 آذر 1388, 06:51 صبح
به منظور انجام چنین سناریوهایی از قابلیتی به نام Team استفاده می کنند.

soshians
پنج شنبه 12 آذر 1388, 10:08 صبح
برای شبکه کردن توی vmware
کافیه نوع کارت شبکه رو bridge انتخاب کنی. و توی ویندوز اصلی ات هم یک کارت شبکه مجازی نصب کنی و به اونها Ip بدی.