PDA

View Full Version : تغییر نکردن فرم ها

jeniferxp
جمعه 13 آذر 1388, 19:58 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان

می دئنم شاید بگید چراین سوال رااینجا مطرح کردم ولی باور کنید نمی دونم با چه عنوانی باید در googleاین ویروس را searchکنم چون فقط آزارواذیتش روی فرم هااست وهیچ تغییری در سیستم ایجاد نشده من در حال طراحی یک سایت هستم با asp وسی شارپ الان دوتا کامپیوتر عوض کردم ولی روی هردو کامپیوتربااین مشکل روبروهست زمانی که در design فرمها تغییری می دهم تغییرات قبلی می مونه انگار نه انگار که من نوشته را پاک کردم زمانی که پروژه رااجرا می کنم تغییرات قبلی باقی مونده به این خاطر توی این فروم زدم که ببینم بقیه دوستاک که با ویژوال استدیو وasp.net کار می کنند بااین مشکل روبرو نیستند واقعا کلافه شدم چون آخرپروژه هستم و میخوام امروز فردا تحویل بدم برام خیلی سخت هست که ازاول پروژه را شروع کنم از دوستان اگرکسی با مشکل من مواجه شده خواهشا راهنمایی کنید که چکار کنم ؟آنتی ویروس ها هم هر چی داشتن امتحان کردم ولی چیزی نمی شناسند
با تشکر:عصبانی++:

alisebt
جمعه 13 آذر 1388, 20:06 عصر
شما پروژتون رو باید Rebuild کنید و حتما دایرکتوری bin رو هم با بقیه فایل ها کپی کنید.

jeniferxp
جمعه 13 آذر 1388, 20:19 عصر
شما پروژتون رو باید Rebuild کنید و حتما دایرکتوری bin رو هم با بقیه فایل ها کپی کنید.
باسلام
منظورتون از دایرکتری binچیه آخه توی دارکتوری bin من فقط یکسری فایل dllهست که به designبرنامه ربط نداره مثلا یکی از مشکللات من اینه که زمانی که من نوشته روی یک دکمه را عوض می کنم جلوی روی خودم نوشته عوض می شه ولی زمانی که اجرا می کنم نوشته قبلی را نشون میده دیگه دارم دیونه می شم برای شما همچین مشکلی پیش آمده

Mostafa_Dindar
جمعه 13 آذر 1388, 21:34 عصر
باسلام
منظورتون از دایرکتری binچیه آخه توی دارکتوری bin من فقط یکسری فایل dllهست که به designبرنامه ربط نداره مثلا یکی از مشکللات من اینه که زمانی که من نوشته روی یک دکمه را عوض می کنم جلوی روی خودم نوشته عوض می شه ولی زمانی که اجرا می کنم نوشته قبلی را نشون میده دیگه دارم دیونه می شم برای شما همچین مشکلی پیش آمده

جواب اول :
احتمالا تو Browser شما Cache شده . ctrl+F5 بزنيد كه تا دوباره اطلاعات رو بخونه نه از اطلاعات Cache شده تو Browser

جواب دوم:
اگر پروژه شما از چندين ClassLibrary تشكيل شده بايد اونها Add Reference شده باشه . در صورتي كه پروژه به VS2005 نوشته شده باشه رو با VS2008 باز كنيد و Convert كرده باشيد هميشه اين احتمال هست كه بعضي از ClassLibrary ها درست Add نشده باشه .به عبارتي بعد از Build پروژه Dll ها بروزرساني نميشد. شما چك كنيد تاريخ Build با تاريخ تغير Date Modified از Dll ها يكسان باشه
پيشنهاد ميكنم اونها رو از Solution خودتون Remove كنيد و دوباره Add كنيد .
هر دو حالت براي من اتفاق افتاده بود و ساعتها وقتمو گرفته بود تا جواب رو پيدا كردم .
در صورت جواب گرفتن ما رو هم مطلع كنيد
موفق باشيد.

alisebt
جمعه 13 آذر 1388, 21:48 عصر
بله. همون dll ها که فکر می کنید بی اهمیتن ، به احتمال زیاد باعث این مشکل شما شدن.

Himalaya
شنبه 14 آذر 1388, 00:12 صبح
فرض کن پروژت اسمش project هستش...تو پوشه bin پروژت 2 تا فایل با اسامی project.dll و project.pdb قرار دارن...فقط این 2 تا رو پاک کن و پروژه رو دوباره اجرا کن
واسه من که اینطوری حل میشه (چه تو ویندوزی و چه تو وب) امیدوارم واسه تو هم همینطوری حل بشه

jeniferxp
یک شنبه 15 آذر 1388, 13:55 عصر
با تشکر از راهنمایی دوستان با پاک کردن کوکی از روی سیستم ویا ctrl+f5 مشکلم تا یک حدودی حل شد