PDA

View Full Version : سوال: تقویم شمسی

look20
سه شنبه 17 آذر 1388, 21:21 عصر
با سلام
و تشکر و با عرض معذرت یه مشکل دارم نمونه زیرو ببنید میشه تقویم اون بصورت شمسی باشه؟ البته نمونه شمسی اون توی سایت شما وجود داره ولی چون پسوند Mde داره نمیشه از اون استفاده کرد اگه این تقویم بصورت شمسی بشه میدونم به خیلی از دوستان کمک می کنه
البته وقتی شمسی بشه روش کار می کنم و گرافیک اون رو زیباتر میکنم و برای استفاده دوستان دوباره اپلود می کنم

:چشمک:

smderfan
سه شنبه 17 آذر 1388, 21:30 عصر
سلام
این نمونه رو ببینید فکر کنم براتون جالب باشه.

look20
سه شنبه 17 آذر 1388, 22:45 عصر
خود تقویم درست کار می کنه ولی وقتی میخوام از این تقویم توی فرم دیگه استفاده کنم ارور میده لطف کنید کمک کنید که چطور از این تقویم استفاده کنم

smderfan
سه شنبه 17 آذر 1388, 23:11 عصر
تستش کردم درسته ... چه پیامی میده.

look20
سه شنبه 17 آذر 1388, 23:24 عصر
ببخشید اذیت میکنیم میدونم تقویم درست کار میکنه ولی شما اطلاعات فرم 1 را کپی کن و توی یه فرم دیگه از اون استفاده کن وقتی روی ثبت تاریخ کلیک میکنی این ارور رو میده که عکسشو آپلود میکنم
من می خوام از فیلدهای فرم 1 توی فرم خودم استفاده کنم یعنی فیلد مربوط به تاریخ روبشه توی یه جدول مربوط به فرم خودم ذخیره کنم

smderfan
سه شنبه 17 آذر 1388, 23:51 عصر
سلام
به یک فرم دیگه داخل برنامه و هم خارج برنامه انتقال دادم ولی درست کار کرد.
نمونه کارت رو قرار بده.

amirzazadeh
چهارشنبه 18 آذر 1388, 08:36 صبح
ببخشید اذیت میکنیم میدونم تقویم درست کار میکنه ولی شما اطلاعات فرم 1 را کپی کن و توی یه فرم دیگه از اون استفاده کن وقتی روی ثبت تاریخ کلیک میکنی این ارور رو میده که عکسشو آپلود میکنم
من می خوام از فیلدهای فرم 1 توی فرم خودم استفاده کنم یعنی فیلد مربوط به تاریخ روبشه توی یه جدول مربوط به فرم خودم ذخیره کنم
سلام دوست من
به نظر مياد شما در برنامه خودتون ماژول ديگري داريد كه در اون هم تابع shamsi() وجود داره و اين تداخل به اين خاطر بروز ميكنه.
......................
موفق باشيد

look20
چهارشنبه 18 آذر 1388, 10:25 صبح
با سلام
و تشکر دوباره از دوستان آره مشکلم حل شد
بله حق با شما بود آقای امیر زاده عزیز

bemilove
یک شنبه 05 تیر 1390, 17:44 عصر
سلام دوست من
به نظر مياد شما در برنامه خودتون ماژول ديگري داريد كه در اون هم تابع shamsi() وجود داره و اين تداخل به اين خاطر بروز ميكنه.
......................
موفق باشيد

حالا اگر ما ماژول آقای آزادی را داشته باشیم و بخواهیم از این تقویم استفاده کنیم چکارکنیم.؟؟؟(نمونه اصلاح شود..لطفا)

hada22
یک شنبه 05 تیر 1390, 21:04 عصر
سلام دوستان.اگه از برنامه پرنیان هم استفاده کنیم دیتا پیکر خود اکسس رو فارسی میکنه.من باهاش کار کردم خیلی عالی بود

bemilove
یک شنبه 05 تیر 1390, 23:12 عصر
پرنيان يك نرم افزار قيمت بالاست وايراني..كرك جايز نيست....حالا اگر ما ماژول آقای آزادی را داشته باشیم و بخواهیم از این تقویم(موجود در نمونه) استفاده کنیم چکارکنیم.؟؟؟(نمونه اصلاح شود..لطفا)

bemilove
سه شنبه 07 تیر 1390, 13:25 عصر
حالا اگر ما ماژول آقای آزادی را داشته باشیم و بخواهیم از این تقویم استفاده کنیم چکارکنیم.؟؟؟(نمونه اصلاح شود..لطفا)
كسي نبود جواب ما رو بده....عزيزان

hada22
سه شنبه 07 تیر 1390, 17:29 عصر
سلام.پرنیان دیگه پولی نیست.اینم لینک خودشرکت گستره نگار برای دانلود پرنیان6
http://www.gnco.ir/Resources/Pages/DownloadParnian6.aspx

bemilove
سه شنبه 07 تیر 1390, 18:40 عصر
پرنیان باید نصب شود...من می خواهم اکسس وابسته به نرم افزار دیگر نباشد...(تقویم شمسی با استفاده از ماژول آقای آزادی)؟

bemilove
جمعه 10 تیر 1390, 20:58 عصر
پرنيان يك نرم افزار قيمت بالاست وايراني..كرك جايز نيست....حالا اگر ما ماژول آقای آزادی را داشته باشیم و بخواهیم از این تقویم(موجود در نمونه) استفاده کنیم چکارکنیم.؟؟؟(نمونه اصلاح شود..لطفا)
كسي نيست جواب بده؟

bemilove
پنج شنبه 16 تیر 1390, 14:33 عصر
كسي نيست كه بتونه اين تقويم را طوري درست كنه كه باماژول آقاي آزادي هماهنگ باشه؟

نمونه (http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=71618&d=1309095865)

zm21398
جمعه 01 دی 1391, 10:57 صبح
ببخشید میشه بگید که چطور از پرنیان در اکسس استفاده کنم
ککن نصبش کردم اما هر کار میکنم نمیشه ؟؟؟

میشه کمک کنید