PDA

View Full Version : تبدیل فایل MDE اکسس به MDB

Mr_Sabeghi
پنج شنبه 25 فروردین 1384, 07:23 صبح
من یک نرم افزار از اینترنت دانلود کردم با نام Access MDE Unlocker البته V1.3
کار این نرم افزار تبدیل فایل MDE به MDB حال از دوستان میخوام اگه سریال این برنامه رو دارن محبت کنند.
یا اگه نرم افزار بهتری سراغ دارن ممنون میشم اگه اعلام کنند.

MM_Mofidi
پنج شنبه 25 فروردین 1384, 14:50 عصر
همین چین چیزی چطور ممکنه یعنی کدها را هم برمیگرداند؟ آدرس دانلود؟

TEIMOOR
پنج شنبه 25 فروردین 1384, 23:28 عصر
سلام
خیلی عجیبه ما شنیدیم ولی ندیدیم شما چی ؟
:sorry: :strange:

داود شهبازی
شنبه 27 فروردین 1384, 21:02 عصر
سلام
آقا من هم چنین چیزی ندیدم ولی تا آنجا که من میدونم V1.1 این برنامه نمی تواند در فایل MDE به کد VB دسترسی ایجاد کند فقط تغییر در فرمها و گزارشات و ماکروها را میسر می کند حتی این برنامه نمی تواند MDB ایجاد بلکه یک نسخه MDE UNLOCK ایجاد می کند
البته من V1.1 ان را دارم اگر می خواهید أدرسشو پیدا کنم و بهتون بدم اگر شما لطف کنید ادرس دانلود V1.3 أن را بدهید ببینیم چه طور عمل می کند ممنون می شویم

payam59
یک شنبه 28 فروردین 1384, 20:14 عصر
در مورد بازیابی کدها برنامه ایی که رایگان باشه من هم پیدا نکردم ولی برنامه ها زیادی هست که غیر از کدها بقیه رو بازیابی می کنه(حتی ماکروها )

MM_Mofidi
سه شنبه 30 فروردین 1384, 13:38 عصر
سلام
آقا من هم چنین چیزی ندیدم ولی تا آنجا که من میدونم V1.1 این برنامه نمی تواند در فایل MDE به کد VB دسترسی ایجاد کند فقط تغییر در فرمها و گزارشات و ماکروها را میسر می کند حتی این برنامه نمی تواند MDB ایجاد بلکه یک نسخه MDE UNLOCK ایجاد می کند
البته من V1.1 ان را دارم اگر می خواهید أدرسشو پیدا کنم و بهتون بدم اگر شما لطف کنید ادرس دانلود V1.3 أن را بدهید ببینیم چه طور عمل می کند ممنون می شویم
این که فایده اس ندارد همه این کارها را با یکم دستکاری میشه انجام داد اول شیفت را باز کن بعد به نگه داشتن شیفت برنامه را باز کن.یا با export یا کپی و paste همه چیز حله مهم کدها ست

payam59
سه شنبه 30 فروردین 1384, 17:02 عصر
یا با export یا کپی و paste همه چیز حله
اگر فایل mde شده باشه نمی شه بطور مستقیم فرمها و یا گزارشات رو import ویاexport ویا کپی کرد (مگر با کدنویسی .)

مهم کدها ست
:( :(

داود شهبازی
شنبه 03 اردیبهشت 1384, 13:48 عصر
این که فایده اس ندارد همه این کارها را با یکم دستکاری میشه انجام داد اول شیفت را باز کن بعد به نگه داشتن شیفت برنامه را باز کن.یا با export یا کپی و paste همه چیز حله مهم کدها ست
توجه کنید که منظور یک فایل mde بوده است درمورد copy , paste نمودن و یا import ,export کردن آن حتی با shift holding بیشتر توضیح دهید( البته با یک کد ساده هم می توان shift holding را از کار انداخت )

hrh
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 09:56 صبح
اینم لینکش

http://www.softpedia.com/get/Security/Decrypting-Decoding/Access-MDE-Unlocker.shtml

sarami
شنبه 01 مرداد 1384, 00:57 صبح
اینم لینک کرکش فقط مخابرات لطف کرده چون کرک کار بدیه فیلترش کرده از پروکسی استفاده کن حالشو ببر
http://anycracks.com/?p=A1

www.sarami.blogfa.com

sarami
شنبه 01 مرداد 1384, 01:00 صبح
اینم بدون مزاحمت مخابرات
http://www.bestcracks.net/get.php?id=315148

www.sarami.blogfa.com

رضا محبی
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 10:53 صبح
لطفا اگر برنامه ای پیدا کردید که کدها را نیز برگرداند لینک آنرا بنویسید.

رضا محبی
شنبه 16 اردیبهشت 1385, 11:37 صبح
من می توانم فایلت را به MDB تبدیل کنم تنها چیزی که نمیتوان برگرداند توضیحات داخل ماجولهاست. البته زمان و زحمت اینکار بستگی به حجم فایل MDE و تعداد ماجولهای آن دارد.
حجم فایل MDE مورد نظرت چقدر است؟ اگر حجم آن زیاد است جداول آنرا حذف کن سپس از طریق منو Tools و Compact database را انتخاب کن تا فایل MDE فشرده شود و به آدرس box2_st2@yahoo.com بفرست تا همه چیز را برایت بازیابی کنم البته اگر حجم فایلت زیاد باشد ممکن است بصورت توافقی هزینه ای بابت این کار بگیرم. (البته حتما میدانید که کار پر زحمت و سختی است)

mazand
پنج شنبه 18 بهمن 1386, 06:35 صبح
کرک نیست یه نوع ویروس من دانلود کردم

HAMRAHSOFT.IR
یک شنبه 02 تیر 1387, 07:37 صبح
من يك برنامه پيدا كردم كه اين كار ميكنه اما سرورس كدهارا نميده كسي خواست پيام پده تا براش ارسال كنم

sotvan
چهارشنبه 05 تیر 1387, 13:35 عصر
سلام لطفا اسم وآدرس برنامه رو بنويسيد
ممنون

serojjamali
شنبه 11 آبان 1387, 09:49 صبح
اگه لطف كنيد و برام بفرستين
jamali_its@yahoo.com