PDA

View Full Version : کرک کنید لطفا!

hadiaj168
چهارشنبه 18 آذر 1388, 22:56 عصر
سلام
لطفا کرکش کنید و یه توضیح مختصر هم بدن نباید زیاد سخت باشه چو اولین تجربمه.(هدف فعال کردن دکمه register)
و یه سوال :
تا حالا قفلی تو این بخش گذاشته شده که باز نشده باشه؟

Nima NT
پنج شنبه 19 آذر 1388, 00:15 صبح
میتونید آدرس 004554FF رو از 750F به 740F تغییر بدید در این صورت برنامه کرک شده.

تا حالا قفلی تو این بخش گذاشته شده که باز نشده باشه؟
نبوده و نخواهد بود.

Armin060
پنج شنبه 19 آذر 1388, 11:52 صبح
Nima NT، میتونی از مراحل کرک این فایل فیلم یا عکس بگیری آپلود کنی؟

Nima NT
پنج شنبه 19 آذر 1388, 15:09 عصر
فقط شرمنده که حجمش کمی زیاد شد.

Nima NT
پنج شنبه 19 آذر 1388, 15:14 عصر
اینم باقیش ...

davood59
شنبه 21 آذر 1388, 07:49 صبح
آقا نیما ، از اینکه زحمت کشیدی و فیلمی به این قشنگی آماده کردی ممنون و متشکرم. فوق العاده زیبا و آموزنده بود.
ضمناً ازتون یه سوال داشتم، میشه بگید شما برای اینکار از کدوم نرم افزارها استفاده کردید؟
از dede و saber؟ این نرم افزارها توی همین سایت هست؟
همچنین من قبل از دیدن فیلم شما سعی داشتم که فایل رو با emu8086 ورژن 4.07 باز کنم که نمیشد، در نرم افزار فوق این امکان وجود نداره؟ هرچند که فکر کنم این نرم افزار فایلهای exe رو باز کنه! بازهم از راهنمایی شما ممنونم.

Nima NT
شنبه 21 آذر 1388, 23:55 عصر
سلام ، خواهش میکنم ؛ وظیفه بود.

ضمناً ازتون یه سوال داشتم، میشه بگید شما برای اینکار از کدوم نرم افزارها استفاده کردید؟
از نرم افزار DeDe و OllyDBG استفاده کردم ، میتونید از سایت www.tuts4you.com (http://www.barnamenevis.org/forum/www.tuts4you.com) هر جفت نرم افزار رو پیدا کنید.

همچنین من قبل از دیدن فیلم شما سعی داشتم که فایل رو با emu8086 ورژن 4.07 باز کنم که نمیشد، در نرم افزار فوق این امکان وجود نداره؟ هرچند که فکر کنم این نرم افزار فایلهای exe رو باز کنه! بازهم از راهنمایی شما ممنونم.
والا من اسم این نرم افزار رو تا حالا نشنیدم ، در واقع نمیدونم. شرمنده

davood59
دوشنبه 23 آذر 1388, 08:15 صبح
آقا نیما من تصویری از نرم افزاری رو که گفتم براتون میذارم تا مشاهده کنید. (جهت اطلاع خودتون)
اگه تمایل داشتید بگید تا نرم افزار رو براتون بفرستم. حجمش در حدود 3 مگابایت است.
ضمناً آقا نیما من نرم افزارهایی رو که شما گفتید دانلود کردم. در نرم افزار ollydbg قسمتی رو که شما در فیلم رفتید و گزینه enter expression to follow فعال شد من میرم ولی گزینه مورد نظر ظاهر نمی شود و در واقع گزینه ای که عکسش رو براتون گذاشتم ظاهر میشه. میشه در این مورد کمک کنید.
آیا این نرم افزارها فقط با فایلهای exe دلفی جواب میدن یا خیر؟
با تشکر مجدد

Nima NT
چهارشنبه 25 آذر 1388, 14:35 عصر
ممنونم دوست عزیز

ضمناً آقا نیما من نرم افزارهایی رو که شما گفتید دانلود کردم. در نرم افزار ollydbg قسمتی رو که شما در فیلم رفتید و گزینه enter expression to follow فعال شد من میرم ولی گزینه مورد نظر ظاهر نمی شود و در واقع گزینه ای که عکسش رو براتون گذاشتم ظاهر میشه. میشه در این مورد کمک کنید.
دقیقا" متوجه نشدم ، منظورتون رو کمی بیشتر توضیح بدید.

davood59
پنج شنبه 26 آذر 1388, 07:45 صبح
آقا نیما ، ممنون از پاسختون؛
ببینید شما وقتی که متن مورد نظرتون رو توی dede تایپ می کنید و بعدش شرط jnz رو می بینید، میاین و پروژه رو توی saberg بازش می کنید که فکر کنم همون ollydbg است.
حالا در این قسمت شما گزینه زیر منوی help رو انتخاب می کنید که معادلش enter expression to follow هست ظاهر میشه و شما عبارتی رو که در قسمت قبل copy کرده اید در اینجا paste کرده و بعد شرط jnz رو تغییرش میدید. سوال من همینجاست، چرا وقتی که من در نرم افزاری که دانلود کردم میرم و همون قسمتی رو که شما رفتید انتخاب می کنم گزینه ای معادل گزینه انتخابی شما(enter expression to follow) مشاهده نمی کنم.
با تشکر

Nima NT
پنج شنبه 26 آذر 1388, 15:38 عصر
برای ظاهر شدن این پنجره میتونید از ترکیب کلیدهای Ctrl + G استفاده کنید ، در همه انواع OllyDBG ها این کلید ترکیبی یکسان هستش.
در همین عکس ، همین پنجره ای که ظاهر شده فقط باید آدرس مربوط به JNZ رو تایپ و بعد Enter کنید ، مستقیما" شما به محل بررسی برده خواهید شد.
فکر کنم اینطوری مشکلتون حل بشه.

davood59
شنبه 28 آذر 1388, 07:38 صبح
آقا نیما ممنون از شما
مشکل حل شد و با Ctrl + G گزینه مورد نظر ظاهر گردید.
مجدداً ممنون و متشکرم.