PDA

View Full Version : مشکل در آنزیپ کردن

keshish
پنج شنبه 19 آذر 1388, 12:25 عصر
سلام
نمی دونستم که آیا واقعاً باید این مطلب را در این بخش بنویسم یا نه اما غرض از مزاحمت:

من سایتی را برای اداره آموزش و پرورش اسلامشهر راه اندازی کردم که با جوملا و VB کار می کنه.
ارسال بخشنامه به مدارس از این طریق یعنی انجمن(vb)انجام میگیره.بنا به دلایلی مجبوریم فایلها را زیپ شده در انجمن آپلود کنیم.اما مشکلی هست
مدارس بارها اعلام کردند فایلهای زیپ شده دریافت می شوند اما باز نمی شوند.جستجو کردم و به این مطلب رسیدم:
در سرور های جدید امروزه بیشتر از Apache 2 استفاده میشه که یکی از مد های اون mod_deflate نام داره و کارش اینه که صفحات رو به صورت زیپ شده و فشرده درمیاره . این کار باعث سرعت بخشیدن به باز شدن صفحات وب سایت های تحت اون سرور میگردد . اما همین مد متاسفانه با Internet Explorer 6.0 که تحت سیستم عامل windows xp است به مشکل برخورده و فایل های دانلود شده توسط این مرورگر به صورت خراب دانلود میگردد . برای رفع این مشکل :

فایل پیکربندی mod_defalte را باز کنید و دستورات زیر را به آن اضافه کنید و سپس وب سرور را ریستارت کنید:

کد:

# Don't compress images
SetEnvIfNoCase Request_URI \
\.(?:gif|jpe?g|png|pdf|zip|rar|7z|tar|gz|rpm|arj|c ab|lzh|exe)$ no-gzip dont-vary

# VB attachment.php compress issue with IE
SetEnvIfNoCase Request_URI ^(.*attachment(?:\.php).*)$ no-gzip dont-vary

آدرس این توضیحات:
http://www.irgeeks.com/vbulletin/3503-zip-vbulletin.html#post7190

خوب به نظر شما چنین مطلبی درسته؟
توضیح:
هم من و هم مدارس همگی از یک ISP استفاده می کنیم.

شدیداً نیاز به راهنمایی دارم.
متشکر

keshish
شنبه 21 آذر 1388, 08:05 صبح
کسی نیست کمک کنه
ما خیلی در این رابطه مشکل داریم

phoenixhunter
شنبه 21 آذر 1388, 10:56 صبح
وب سرور اطلاعات صفحات رو فشرده میکنه اونم با فرمت gzip نه فایل ها رو .
من فکر میکنم اشتباه از جای دیگه هست.

keshish
شنبه 21 آذر 1388, 23:47 عصر
نه مشکل همینه.صفحه زیر را مطالعه کنید:
https://www.yireo.com/tutorials/40-magento-administration/196-compressing-magento-output

به خصوص اونجایی که نوشته:Internet Explorer causes problems

مشکل اینجاست که شرکتی که هاست را ازش گرفتم زیر بار نمیره.میگه از اسکریپت phuploader استفاده کن!!!!خوب وقتی می تونم با VB اتچ کنم دیگه چه نیاز به این اسکریپت هست.

فعلاً که موندم چه کنم