PDA

View Full Version : سوال: نرم افزارmdb به exe که تازگیها اومده

look20
پنج شنبه 19 آذر 1388, 16:08 عصر
با سلام تازگی ها نرم افزاری توی سایت های ایرانی تبلیغ می کنن که mdb رو به exe تبدیل میکنه دوستان این نرم افزار رو دارن ؟
آیا این نرم افزار یه چیزی شبیه به ویژوال که میتونه اگزه کنه عمل میکنه؟
یعنی فرم ها رو نشون بده یا فقط جدول ها را باز می کنه
اگه کسی این نرم افزارو داره خصوصیاتشو بگه ببینیم ایا بدرد بخور هست یا نه؟!
با تشکر

nabeel
پنج شنبه 19 آذر 1388, 22:04 عصر
سلام

اول در وجودش مطمئن بشید ( که 100 البته نه و 1000 صد البته ! وجود خارجی نداره )

تبلیغ می کنن

دقیقاً به همین دلیل باور نکنید !

تبدیل به فایل اجرایی اون چیزی نیست که شما توی تصورتونه و متاسفانه اونها هم ( مبلغین ) قطعاً به شیوه مال حرام خوری , توضیح کاملی در اون خصوص نمیدن و قند توی دل کاربر میخوان آب کنن , تازه شما بعد از خریدتون میخواید متوجه بشید که این اونی نیست که شما فکر میکردید و اون فقط یه تبلیغ بی پایه و اساس کرده تا که شاید یه پولی به جیب بزنه !

در مجموع نرم افزاری که بتونه فایل Access رو به یک فایل اجرایی تبدیل کنه :

وجود نداشته , نداره و ( با توجه به فرمت فعلی فایل ) وجود هم نخواهد داشت

احتمالاً منظورشون Access Developer هستش که توی همین سایت هم لینک دانلودش هست و در همین جا هم مجدداً توصیه به عدم استفاده از اون میکنم !

خیلی از کاربرها پروسه استفاده از Access Developer رو با فرآیند تبدیل به فایل اجرایی اشتباه میگیرن ( و متاسفانه شاید بعضی فروشنده های مال حلال خور , که این کم اطلاعیشون منجر به حضور مال حرام سرسفره هاشون میشه )

در مجموع فکر کنم با این توضیح فقط نیاز به پاسخ دهی به خط اول سئوالتون وجود داشت و بس

موفق باشید

nabeel
پنج شنبه 19 آذر 1388, 22:19 عصر
سلام

ولیکن یک توضیح جانبی

نرم افزاری وجود داره که بخشهایی از Access رو میتونه تبدیل کنه به VB و در نهایت VB تبدیل میشه به Exe
یعنی یک فرآیند دو مرحله ای
البته نه کاملاً به اینصورتی که بنده اشاره کردم , برخی آبجکتها رو تغییر میده و در نهایت در داخل VB هم شما باید بخشهایی رو خودتون انجام بدید , کار زیاد شسته رفته شده نیست
زیاد به نظر من جالب نبود
من یه نسخه قدیمیش رو فکر میکنم که دارم که انشاء ا... اگه پیداش کردم توی وبلاگم قرار میدم ( قرار دادنش توی اینجا ممنوعه )

البه اون نسخه مربوط به زمان جوونی ماست و فکر میکنم فقط تا نسخه 2000 رو پوشش میده

ولی در مجموع باز هم این پروسه به معنای تبدیل Access به فایل اجرایی نیست , بلکه اون رو به سورس VB تبدیل میکنه .

موفق باشید

look20
پنج شنبه 19 آذر 1388, 23:07 عصر
اقای Nabeel درست می گن
اینم سایتی که می گفتم
http://www.p1shop.com/msaccess.htm
البته چیزایی که توش گفته راست و دروغش با خودشون
خودتون یه سری بزنید بهتره

nabeel
پنج شنبه 19 آذر 1388, 23:20 عصر
سلام

دوست عزیز این همون Access Developer هستش

خدمتتون عرض کردم که لینک دانلودش و مطالب آموزشیش رو قبلاً دوستان ارائه داده بودن ! بگردید پیدا میکنید

ولی در مجموع این روش , ارزش وقت کشی رو نداره

ali190
جمعه 20 آذر 1388, 11:03 صبح
با سلام خدمت استید گرامی
بنده زمانی که از Access Developer استفاده میکنم بعضی از فرمهام عمل نمیکنه یا وقتی که باز میشه یه پیغام خطا ظاهر میشه و برنامه من بسته میشه.میخوام بدونم علتش چیه؟آیا این یکی از محدودیتهای Access Developer هست؟
من یه فایل پیوستی از فرمی که با Access Developer اگزه شده رو قرار میدم.البته این فایل زمانی ارور میده که من برنامه اکسس روی سیستم نصب نباشه و من از طریق فقط runtime خود Access Developer این فایل رو اجرا کنم.
آیا نرم افزار Access Developer توانایی اضافه کردن فونتهای برنامه رو به سیستم داره یعنی من فونتها رو بطور اتوماتیک با نصب برنامه به پوشه فونت سیستم منتقل کنم؟(همینطور اکتیوایکس)این کار رو رو به راحتی با installmaker و installshied انجام میدم ولی در اونا مشکل runtime رو دارم؟آیا این امکان وجود داره که من بتونم runtime اکسس رو یه جورایی به installmaker و installshied اضافه کنم تا مشکلم بطور کل حل بشه؟میشه من رو راهنمایی کنید؟
ممنون

Pasargad3
یک شنبه 02 اسفند 1388, 15:38 عصر
من از برنامه برنامه نويسي autoit استفاده مي كنم و البته يك سري ماژول براي مخفي كردن كل برنامه اكسس كه فقط يه پنجره اجرايي نمايش داده بشه و شما هيچ اثري از اكسس نمي بيني اين روش رو تا حدودي خودم كشف كردم

hamid-nice
جمعه 30 فروردین 1392, 12:43 عصر
با سلام

من از برنامه برنامه نويسي autoit استفاده مي كنم و
لطفا قسمت مربوط به script نویسی را ارایه کنید (و اگه به این زبان واردید یک نمونه برای چک کردن CRC برای ActiveX ها بذارید تا مطلب کاملتر بشه اگه مربوط به این تاپیک نمی شه یک تاپیک براش بزنید و آموزش بدید )

ممنون