ورود

View Full Version : سوال: درمورد گرفت فايل اجرايي از فرم ديگر

earse+erse
پنج شنبه 19 آذر 1388, 17:22 عصر
سوال من اينه كه چه طوري ميشه از فرم شماره 2 فايل اجرايي اي گرفت د حالي كه درون فرم شماره 1 هستيم و فرم شروع پروژه هم فرم شماره1 است

mpmsoft
پنج شنبه 19 آذر 1388, 19:13 عصر
بیشتر توضیح بده اصلا واضح نیست منظورت

quantomquery
پنج شنبه 19 آذر 1388, 23:06 عصر
سلام
اگه منظور exe کردن فرم 2 هست باید اونو به عنوان فرم شروع قرار بدی :
به
Project>>project propertis
بروید و سپس در قسمت Sturtup object گزینه form2 را انتخاب کنید و سپس برنامه را exe کنید

موفق باشید

Felony
جمعه 20 آذر 1388, 10:05 صبح
منظورشون این هست که به صورت RunTime این کار رو بکنن ، فکر میکنم میخوان یه جورایی یه کامپایلر برای خودشون بسازن ، البته نه از نوع کامپایلر واقعی ، بلکه تو فرم 1 برنامتو طراحی کنی ، بعد وقتی ذخیره کردی ، برنامه این بار فرم 2 رو نشون بده و صفحه ی Desgin پروژه رو نمایش نده که کاربر فکر کنه این یک فایل اجرایی مستقل هست !

البته فکر میکنم ، آخه 3 و 4 سال پیش همچین ایده ای به ذهنم رسیده بود ...

earse+erse
جمعه 20 آذر 1388, 15:59 عصر
نه نه منظورم اين نيست بزار يه جور ديگه بگم . . .
تو پروژه 2 تا فرم داريم فرم1 و 2
فرم يك فرم آغازين پروژه است.
من ميخوام به صورت RunTime با زدن يه دكمه درون فرم 1 . . . از فرم شماره2 در مسيري خاص فايل EXE گرفته شه
حتما راهنماييم كنين

saeedzx
جمعه 20 آذر 1388, 16:52 عصر
شما منظورتون اينكه از فرم يك يك دكمه باشه كه مثلا timer1 در فرم 2 رو اجرا كنه و دستور تايمر فرم 2 هم باشه
اجراي فايل exe ؟؟؟؟

quantomquery
جمعه 20 آذر 1388, 21:49 عصر
فکر می کنم این تاپیک کمکتون کنه

مباحثش خیلی بهم نزدیکه :

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=193570

earse+erse
شنبه 21 آذر 1388, 17:21 عصر
شما منظورتون اينكه از فرم يك يك دكمه باشه كه مثلا timer1 در فرم 2 رو اجرا كنه و دستور تايمر فرم 2 هم باشه
اجراي فايل exe ؟؟؟؟
نه بابا
منظورم اينه به چه صورت ميشه در حال اجرا از فرم شماره 2 فايل اجرايي(در مسير خاص) گرفت در صورتيكه فرم 1 فرم شروع ما است تاكيد مي كنم در حال اجرا

scarce
شنبه 21 آذر 1388, 18:14 عصر
نه بابا
منظورم اينه به چه صورت ميشه در حال اجرا از فرم شماره 2 فايل اجرايي(در مسير خاص) گرفت در صورتيكه فرم 1 فرم شروع ما است تاكيد مي كنم در حال اجرا
اینم از پروژه شما که تازه آماده کردم