PDA

View Full Version : ایجاد سصح دسترسی

aslitarin
جمعه 20 آذر 1388, 23:16 عصر
سلام بچه ها می خوام هر کی می تونه راهنمایین کنه
ببینید من یک پروژه می خوام بنویسم که یک کتاب گویاست
یعنی user شماره صفحه را وارد می کند متن و صدا خوانده می شه
حالا می خوام این پروژه قابل تعمیم باشه واسه کتاب های دیگر اما فقط واسهadmin نه user
یعنی کگه شما cd را گرفتین نتونین تغییر بدین
اما من بتونم محتوا را عوض کنم نسخه جدید بدم
الان این جوری که وقتی برنامه اجرا می شه شما توی یه textbox شماره صفحه مورد نظر را وارد می کنی و این صفحات همشون تو drive d است
توروخدا راهنمایی کنید

viper2009
شنبه 21 آذر 1388, 00:35 صبح
اگه درست متوجه شده باشم

می تونی چند تا کد تعریف کنی و شرط بگذاری که با این کد هر کس وارد بشه این محدودیت را داراست و یا کمتر و غیره

fjm11100
شنبه 21 آذر 1388, 08:52 صبح
سوالت را واضحتر بیان کن تا ببینم کمکی ازم میاد یا نه

ahrimaneahurai
شنبه 21 آذر 1388, 22:39 عصر
بهترین کار از نظر من اینه که تمام کارهایی که تو سیستم انجام میدی رو لیست کنی بعد با استفاده از یه دیتا بیس یا فیل برای یوزرت ذخیره کنی وقتی پروژت ران میشه از فایل یا دیتا بیست کارایی که این یوزرت میتونه انجام بده رو تو یه آرایه بریز موقع لود صفحاتت از آرایه استفاده کن

aslitarin
یک شنبه 22 آذر 1388, 00:35 صبح
سلام دقیقا موضوع اینه که من دیوان حافظ , شاهنامه را به صورت cd کردم
اینجوری که user وارد می شه می زنه اگه عدد 1 را بزنه یعنی حافظ اگه 2 بزنه یعنی فردوسی
بعد از انتخاب کتاب حالا یه عدد دیگه می زنه که یعنی شماره صفحه بعد یه فایل txt و فایل wave براش پخش می شه
مسیر این کتاب ها درون درایو d است . حالا فرض کنید من می خوام به جای شاهنامه کلیله و دمنه بزارم
خوب اگه برم تو درایو d و بجای فایل های شاهنامه بزارم درست می شه اما مشکل اینجاست که user هم می توانه
کم کی خوام کاری بکنم که من بتونم عوض کنم اما user نتواند (در حقیقت انگار من می خوام یه نسخه دیگه بدم)
توروخدا کمکم کنید

aslitarin
یک شنبه 22 آذر 1388, 00:36 صبح
دوست عزیز راستش اصلا متوجه نمی شم منظورتون چیه می شه به نمونه برنامه بزارین برام یا واضح تر بگین

aslitarin
یک شنبه 22 آذر 1388, 20:50 عصر
وای بچه ها تو رو خدا کمک کنید بعیده از شما ها هیچ نظری نداشته باشید.

aslitarin
یک شنبه 22 آذر 1388, 22:56 عصر
کککککککککمک