PDA

View Full Version : سوال: برنامه اي براي باز كردن يك صفححه وب

moferferi
دوشنبه 23 آذر 1388, 12:25 عصر
سلام.من ميخوام برنامه اي بنويسم كه يك صفحه وب را باز كنه و اونو هر چند ثانيه يك بار رفرش كنه.

ASKaffash
دوشنبه 23 آذر 1388, 12:58 عصر
سلام
اگر میخواهی با WinApp اینکار را انجام دهید یک برنامه زمانبندی شده یک فرم را که یک WebBrowser روی آن است ایجاد وسپس ببندید

H2K
دوشنبه 23 آذر 1388, 13:00 عصر
سلام این دو روش ساده برای این کار
راه دیگه که بنظرام میاد میتونی‌ یه WebBrowserبذاری تو فرم Pageرو تو اون باز کنی‌ و با Timerسر Timeکه می‌خوای Refreshکنی‌
البته راه‌های بهتری هم هست ، اینا الان به ذهنم اومد بهت پیشند میدم

string website = textBox1.Text;
System.Diagnostics.Process.Start("iexplore.exe",website);

System.Diagnostics.Process proc = new System.Diagnostics.Process();
proc.StartInfo.Application = "iexplore";
proc.StartInfo.Arguments = "www.google.com";
proc.Start();

hamedt
دوشنبه 23 آذر 1388, 13:24 عصر
برنامه رو برات نوشتم كه هر 5 ثانيه صفحه وب رو Refresh مي كنه . :لبخند::لبخند: :قهقهه:

moferferi
دوشنبه 23 آذر 1388, 18:06 عصر
برنامه رو برات نوشتم كه هر 5 ثانيه صفحه وب رو Refresh مي كنه . :لبخند::لبخند: :قهقهه:
سلام.اقا ممنون.رفتم تويه msdn سرچ كردم و پيدا كردم.
ولي حالا ميخوام كه كاري كنم كه با زدن يك دكمه مثلا f1 تايمر از رفرش كردن صفحه جلوگيري بشه و تايمر از كار بافته.
البته اين كارا كردم ولي مشكل اينه كه بعد از باز شدن صفحه فوكوس بلافاصله روي قسمت درج متن در گوگل ميره و دكمه ها كار نميكنه.
اگه ميتونيد كمك كنيد

vafaei
دوشنبه 23 آذر 1388, 20:42 عصر
يه سوال در ادامه همين بحث
فرض کنيم با مودم شماره گيری کرديم چطور میشه قبل از باز کردن webBrowser کلمه عبور و پسورد جهت استفاده از اینترنت را کنترل کرد؟

hamedt
دوشنبه 23 آذر 1388, 20:52 عصر
با سلام براي Stop كردن تايمر بايد كد ريز را در PreviewKeyDown كنترل webbrowser بنويسيد :

if (e.KeyData == Keys.F1)
{
timer1.Stop();
}

vafaei
سه شنبه 24 آذر 1388, 16:05 عصر
يه سوال در ادامه همين بحث
فرض کنيم با مودم شماره گيری کرديم چطور میشه قبل از باز کردن webBrowser کلمه عبور و پسورد جهت استفاده از اینترنت را کنترل کرد؟
کسی می تونه به من کمک کنه؟