PDA

View Full Version : حرفه ای: محلي براي جمع آوري پروژه هاي حرفه اي و آماتور برنامه نويسان (تابلوي نصب برنامه هاي اهدايي)

j68719
چهارشنبه 25 آذر 1388, 00:01 صبح
سلام دوستان
چون من خودم برنامه نويسي ويادگيري به روش كار با پروژه هاي تكميل شده و نمونه برنامه هاي تكميل نشده و نمونه كدهاي مثالي و برنامه هاي open source خيلي دوست دارم
از همه دوستان خواهشمندم كه برنامه هايي را كه به نظر خودتان مي تواند موجب رشد برنامه نويسي و برنامه نويسان كشور عزيزمان ايران شود و قدمي در راه پيشرفت علم در اين تاپيك قرار دهد تا شايد با اين كار اجر معنوي نيز ببرند.
همچنين شايد برنامه برتر را نيز انتخاب و معرفي و تجليل كرديم .
با تشكر فراوان از همين لحظه اقدام كنيد.
لطفا برنامه ها را تا حد ممكن فشرده كنيد تا دانلود راحت تري داشته باشند.

j68719
چهارشنبه 25 آذر 1388, 00:13 صبح
از ساده ترين برنامه ممكن در برنامه نويسي شروع مي كنيم كه معمولا در اولين قدم ها در يادگيري هر زبان برنامه نويسي قرار داره يعني ساختن ماشين حساب ماشين حسابي كه با #C نوشته شده اين برنامه داراي يك صفحه نمايش است كه همه محاسبات انجام شده ماشين حساب را نمايش ميده.
پس اين قدم اول
راه تو را مي خواند ....

j68719
چهارشنبه 25 آذر 1388, 00:22 صبح
دوستان عزيز يه چيزي يادم رفت اين كه لازم نيست همه برنامه ها و سورس هاي شما به زبان C# باشه شما به هر زباني كه خواستيد و به هر زباني كه مسلط هستيد برنام ببنويسيد و در اين تاپيك به نام خودتان ثبت كنيد . زبان c و c++ و c# و vb , java ,asp , php , vb.net ,و .... و هر زبان ديگه اي كه خواستيد .........
راه تو را مي خواند .....

j68719
چهارشنبه 25 آذر 1388, 01:02 صبح
دوستان عزيز شما مي توانيد كدهاي جاوا اسكريپت يا به قول خودماني كد هاي خفن جاوا يي كه داريد و سايت يا وبلاگ يا قالب ها ي خوتان را اينجا بندازيد
اين قالب وبلاگيي كه دوتا كد جاوا توش به كار رفته يكي قرار دادن متن در status bar استاتوس بار و يكي هم انداختن متن به شكل زنجير دنبال ماوس و عكس هاي داخلش هم با فتوشاپ ساخته شده و به شكل css توش قرار دادم.

j68719
چهارشنبه 25 آذر 1388, 01:04 صبح
دوستان عزيز يك نكته مهم لطفا برنامه هاييرا كه در اينجا قرار مي دهيد توزيحاتي در زيل آن بفرماييد تا در جستجو ها عزيزان ديگر دچار مشكل نشوند خدا خيرتان دهاد.

j68719
چهارشنبه 25 آذر 1388, 01:15 صبح
يك برنامه نوشتم كه هنوز كامل نشده البته دوست دارم شما هم اون ببينيد شايد شما كاملش كرديد.
يك پازل تصوير كه ابتدا در يك فرم با يك دكمه اوپن ديالگي باز ميشه و مي توان تصاوير مورد نظر مان را انتخاب و بعد با كليك روش تصوير به صورت قطعات كوچك به صورت رندم تقسيم كرد البته تصاوير مربع مربع است ولي شما اگر تونستيد لطفا اون شكل پازل كنيد و بعدش هم با كنار هم چيدنش بايد به هم بچسبن كه من چون الگوريتم چسبيدن قطعات درست پازل بلد نبودم نتونستم بنويسمش انشالله شما اون كامل مي كنيد . اما باز و بسته شدن فرم و اينكه چه طور يه فرم بسته بشه و دوباره باز بشه تو سي شارپ توش هست كه خيلي ها دنبالش مي گشتن.

razavi_university
چهارشنبه 25 آذر 1388, 08:33 صبح
سلام دوستان
چون من خودم برنامه نويسي ويادگيري به روش كار با پروژه هاي تكميل شده و نمونه برنامه هاي تكميل نشده و نمونه كدهاي مثالي و برنامه هاي open source خيلي دوست دارم
از همه دوستان خواهشمندم كه برنامه هايي را كه به نظر خودتان مي تواند موجب رشد برنامه نويسي و برنامه نويسان كشور عزيزمان ايران شود و قدمي در راه پيشرفت علم در اين تاپيك قرار دهد تا شايد با اين كار اجر معنوي نيز ببرند.
دوست عزيز كاري كه شما قصد انجام آنرا داريد، قبلا انجام شده است (نمونه برنامه های کوچک و مفيد در سي شارپ (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=64210) ‏ )، هرچند بي خبري از ان را به حساب تازه وارد بودن شما مي گذاريم.

در صورتي كه قصد ادامه اين كار را داريد، لطفا ساير پستهاي خود را در آن تاپبك قرار دهيد، تا نظم تالار حفظ شود و هم ساير كاربران در پيدا كردن مطلب مورد نظرشان دچار سردرگمي نشوند. پستهاي اين تالار را به تاپيك نمونه برنامه انتقال ميدهم و براي جلوگيري از شلوغي اين تاپيك به حالت قفل شده در خواهد آمد.

موفق باشيد
رضوي