PDA

View Full Version : استفاده از فونت مناسب در وی بی

مرتضی تقدمی
چهارشنبه 25 آذر 1388, 14:40 عصر
دوستان سلام
من وقتی پروژه وی بی رو تو یه کامپیوتری که زبون فارسی روش نصب نیست اجرا می کنم , فونت و متن تموم دکمه ها و نوشته ها بهم ریخته میشه . کسی می تونه کمکم کنه ؟ ممنون میشم .:ناراحت:

mpmsoft
چهارشنبه 25 آذر 1388, 15:04 عصر
من وقتی پروژه وی بی رو تو یه کامپیوتری که زبون فارسی روش نصب نیست اجرا می کنم , فونت و متن تموم دکمه ها و نوشته ها بهم ریخته میشه . کسی می تونه کمکم کنه ؟ ممنون میشم .

شما هنوز نمی دونید چطوری فارسی ساز ویندوز رو نصب کنید اونوقت نرم افزار می نویسید و می فروشید ؟

چه نرم افزاری می خواد از آب دربیاد خدا می دونه !!!!!!!!!!!!

تو کنترل پنل Regional & Language Option رو بزنید
در تب Language تیک اولی رو بزنید و در تب Advance گزینه فارسی رو انتخاب کنید

سی دی ویندوز هم داخل دستگاه بذارید و سپس OK کنید

موفق باشی

مرتضی تقدمی
چهارشنبه 25 آذر 1388, 15:21 عصر
ببینید من که اینا رو بلدم ولی اون کسی که می خواد از اون برنامه استفاده کنه ممکنه بلد نباشه . به خاطر همون می گم . در ضمن دلیل دیگشم اینه که کامپیوترهای طرف روش نرم افزار Deep Freez نصبه و هیچکاری برای تنظیمات ویندوز از دستمون بر نمیاد .

mpmsoft
چهارشنبه 25 آذر 1388, 15:42 عصر
به هر حال فارسی ساز باید نصب بشه و دسترسی باید برای اون قسمت صادر بشه
اکثر شرکتهای نرم افزاری یک فایل راهنما نصب فارسی ساز به مشتریهاشون می دن

alirezabahrami
چهارشنبه 25 آذر 1388, 17:26 عصر
دوستان سلام
من وقتی پروژه وی بی رو تو یه کامپیوتری که زبون فارسی روش نصب نیست اجرا می کنم , فونت و متن تموم دکمه ها و نوشته ها بهم ریخته میشه . کسی می تونه کمکم کنه ؟ ممنون میشم .:ناراحت:

با سلام
براي اجراي نرم افزارت از ستاپ ساز استفاده كن !. اول: فونتهاي فارسي كه در برنامه ات از آنها استفاده كرده ايد را در يك پوشه تحت عنوان fonts در كنار فايل اجرائيت قرار بده و دوم: نام فونت هاي فوق را در فايل ستاپ وارد كن .
موفق باشيد