PDA

View Full Version : مبتدی: طراحي بانك اطلاعات كاريابي

mjpt11
چهارشنبه 25 آذر 1388, 14:25 عصر
سلام و خسته نباشيد
من اصلا اكسس بلد نيستم . نمي دونم هم كجا بايد اين سوال رو مطرح كنم پس اگر نابجا هستش ببخشيد
من تو يه كاريابي كار مي كنم
شديدا احتياج به يه نرم افزار كه با اكسس باشه و بتونم يك سري اطلاعات رو واردش كنم و جستجو كنم دارم
ببينيد من يه نرم افزار مي خوام كه اطلاعاتي شامل نام و نام خانوادگي - مدرك تحصيلي - نوع مدرك تحصيلي - سابقه كاري - كد ( بصورت دستي وارد شود ) - و تاريخ بكارگماري ( يا معرفي به كار ) ( تعداد اين قسمت زياد باشد )
بعد بتوانم مثلا اگر بخوام يك نفري رو كه سابقه جوشكاري داشته باشه بتونم سرچ كنم و يا اينكه دنبال يه نفر كه مدرك ليسانس معدن باشه بگردم بهم نشون بده اشخاص رو . كسي مي تونه تو اين زمينه كمكم بكنه . ممنون

nabeel
چهارشنبه 25 آذر 1388, 15:06 عصر
سلام

اين كه به يه سفارش كار شبيه
ولي يه راهنمايي ميكنم :
فرموديد توي كاريابي كار ميكنيد ، يعني محلي كه براي آدمهاي بيكار ، كار پيدا ميكنيد .
توي ليست درخواست كارهاتون كه داريد دنبال فردي بگرد كه بيكاره و ضمناً توي رزومش نوشته آشنا با اكسس
بهش زنگ بزن و درخواستت رو مطرح كن و آخر كار هم بهش 20000 تومن بده تا برات بنويسه و يك مقدار هم روش طراحيش رو بهت ياد بده ( توي هوا 20000 تومن رو ميزنه ، آخه از هوا خوردن بهتره براش )

اينطوري هم ثواب كردي و هم كار خودت راه افتاده !

موفق باشي

mjpt11
یک شنبه 29 آذر 1388, 11:54 صبح
آقا ممنون از راهنماييت ولي متاسفانه كسي را نداشتم . نه سفارش كار نيست من هم تو كاريابي مجاني كار مي كنم بصورت كاردانشجويي